Sleduj nás

Bitva dvou velikánů! Cormier bude na UFC 230 hájit svůj pás v těžké váze proti Lewisovi

Bitva dvou velikánů! Cormier bude na UFC 230 hájit svůj pás v těžké váze proti Lewisovi

I když se celou dobu mluví o opakovaném souboji Daniela Cormiera s jeho jediným přemožitelem Jonem Jonesem, tak než k tomuto střetu dojde, přijme současný mistr dvou váhových divizí ještě jednu výzvu. Tu vyslovil hrdina lasvegaské noci z 6. října Derrick Lewis, jenž si knokautem Alexandera Volkova zajistil lístek do Madison Square Garden.

Cormier bude na UFC 230 hájit svůj pás

Newyorská velkokapacitní hala se zase jednou otřese v samotných základech. UFC 230 se již blíží (3. listopadu) a hlavní karta se nám pomalu začíná plnit. Tím největším překvapením pro nás všechny je samotný duel o titul, v němž se The Black Beast pokusí zastavit nadvládu těžce vyzbrojeného a téměř neomylného šampiona. 


DC se měl původně utkat s Brockem Lesmarem, avšak vedení společně s Danou Whitem dalo jinak a  Cormiera přiřadilo k druhému velikánovi. Důvodem je Lewisovo hvězdné vystoupení v T-Mobile Areně, kde si vysloužil bonus za nejlepší výkon. Pro některé to ovšem může být tak trochu paradox, protože Derrick prohrál obě dvě první kola na body a pouhé vteřinky před koncem kola třetího svého soupeře tvrdými ranami překvapil a nakonec i uzemnil. 

Ačkoliv si Lewis původně myslel, že na mistrovskou výzvu je pro něho ještě poněkud brzy, nakonec ji s chutí rád přijal. Pro fanoušky Daniela Cormiera to ale nemusí být žádným zklamáním, protože i tak slíbil, že jeho kariéra tímto duelem nekončí, takže na opakovaný střet s Jonem Jonesem ještě bude dostatek času.Další články