Sleduj nás

Bisping: Ngannou si zaslouží peníze, které mu může dát zápas s Furym, ale šanci na výhru nemá

Bisping: Ngannou si zaslouží peníze, které mu může dát zápas s Furym, ale šanci na výhru nemá
„Malé rukavice, ale boxerská pravidla.“ Pod záštitou těchto podmínek má dojít k velké těžkotonážní bitvě, která tu ještě nikdy předtím nebyla.

Francis Ngannou má v UFC smlouvu už jen na jeden zápas a až ho podstoupí, bude volným bojovníkem. Žádný Dana White mu už nebude stát v cestě a svých 600 tisíc dolarů za zápas povýší na řády milionů.

Finance jsou nepochybně jeho hlavním motivem, proč chce v UFC skončit a vydat se do boxerského prostředí. Na druhou stranu ale jeho šance na výhru už tak vysoké nejsou.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


tyson fury konec kariery

„Já jsem jeden z těch lidí, kteří Francisovi nejvíce přejí, aby si konečně pořádně vydělal. Myslím si, že si to zaslouží a bitva s Furym je pro něho skvělou možností, jak se konečně finančně zaopatřit,“ řekl Bisping.


„Bohužel i tato odměna má své zápory. Osobně totiž nevidím příliš mnoho způsobů, jak by Francis tento fight mohl vyhrát. Box je zcela odlišný sport. Nezáleží na tom, zdali máte velké nebo malé rukavice, boxerská pravidla vyžadují hodně vysoký intelekt a Tyson Fury je tím nejchytřejším boxerem široko daleko,“ poukazuje.

„Samozřejmě, říká se, že každý má šanci na nějaký šťastný úder, zejména v těžké váze, ale podle mě Tyson prodá své letité zkušenosti a Francise přeboxuje. Stačí, aby se ty údery trochu nakupily a ani Predátor sám nebude vědět, kde mu hlava stojí,“ myslí si Bisping.

Další články