Sleduj nás

Bieber znovu otočil! Můj boj s Tomem Cruisem prostě musí celý svět vidět, nabádá

Bieber znovu otočil! Můj boj s Tomem Cruisem prostě musí celý svět vidět, nabádá

Chvíli to už vypadalo, že se tato pohádka, která byla založena na úplně náhodné výzvě, nedočká šťastného konce. Opak by přesto mohl být pravdou, a to podle důvěryhodného svědectví přímo z týmu Justina Biebera, který o tento MMA fight velmi hodně stojí.

Než se však přesuneme k aktuálnímu dění, připomeňme si, jak před pár dny Justin z duelu, který si sám vymyslel, vycouval.

„Byl to jen náhodný tweet, nic vážného. Podobné věci dělám často. Nečekal jsem, že se toho všichni chytnou. Toma Cruise jsem zmínil proto, že jsem ho viděl v jednom interview, a tak mi zrovna utkvěl v paměti. Nehodlám s ním zápasit, protože by mi nejspíš nakopal prdel (smích), je to vyšší váhová kategorie, než jsem já," pravil Bieber na kanálu TMZ Live.


Po tomto proslovu najednou nastalo ticho po pěšince, až náhle jednoho dne (konkrétně tuto noc ze čtvrtka na pátek) zazvonil telefon. Mladý hudebník Justin Bieber volal svému manažerovi, jemuž sdělil, že si to celé znovu promyslel a rozhodně do toho duelu chce jít. 


„Věci se změnily a tohle teď vypadá opravdu reálně. Vše bude záležet hlavně na Tomovi (Cruisovi), jak se rozhodne,“ udivoval Ari Emanuel, šéf talentové agentury William Morris Endeavor, který vyjednával s Bieberovým manažerem Scooterem Braunem.

„Pokud Cruise na zápas kývne, stoprocentně k němu dojde,“ uveřejnil Braun, který tím jen šokoval pravdivostí celého tvrzení. „Boj s Tomem Cruisem prostě musí celý svět vidět,“ citoval slova svého hudebního svěřence.


A aby tomu nebylo málo, nakonec se ozval i sám šéf UFC, který řekl, že by byl hlupák, kdyby si takovou příležitost nechal ujít. Koneckonců má pravdu, tento souboj by ráda promovala jakákoliv organizace, UFC je přitom ta největší.

„Poslouchejte. Taky jsem si nemyslel, že dojde k duelu Conora s Mayweatherem a nakonec jsme ho viděli. Všechno je v tomto sportu možné, jen idiot by si nechal takovouto příležitost ujít,“ uvedl Dana White.

Články k tématu: 

Justin Bieber chce MMA duel s Tomem Cruisem, McGregor nabízí zprostředkování a sám vyzývá dalšího herceDalší články