Sleduj nás

Bez steroidů zjistil, že na to už nemá, reaguje Garbrandt na Dillashawovo odstoupení

Bez steroidů zjistil, že na to už nemá, reaguje Garbrandt na Dillashawovo odstoupení
Mnoho UFC zápasníků v čele s Cody Garbrandtem nevěří, že je operace pravým důvodem, proč šel TJ Dillashaw do důchodu.


Bývalý šampion bantamové váhy oznámil před pár dny konec kariéry. Nejprve sice hlásil, že se podrobí operaci ramene a pak si vezme mistrovský pás zpátky, ale po zákroku svůj původní názor přeci jen pozměnil.

„Bylo mi řečeno, že budu další rok mimo hru, což je velmi dlouhá doba, abych se zase o něco pokoušel. Už nejsem nejmladší (36 let) a vesměs ani nemám touhu si cokoliv dokazovat. Myslím si, že jsem za svou kariéru už udělal dost, abych mohl být považován za jednoho z nejlepších ze všech,“ vysvětloval tehdy Dillashaw.

Tohle je nicméně jen pohled z jedné strany mince. O ten druhý se postarala konkurence v podobě Henryho Cejuda, Marlona Moarese a především Codyho Garbrandta. Ten Dillashawovi nikdy nezapomene ty dva vzájemné zápasy, do kterých přišel „totálně nasypaný“.

„Od začátku jsi své výkony podporoval dopingem, a když jsi ho vysadil, poznal jsi, že na to nemáš. Bez steroidů nejsi nic a místo toho, abys dokázal opak, tak zdrháš. Několik let jsi MMA fanoušky tahal za nos, ale ti skuteční vědí, co jsi zač,“ vyjádřil se v komentáři pro ESPN Garbrandt, jenž v minulosti dvakrát Dillashawovi podlehl. V obou případech na KO/TKO. Chvíli na to se také TJ dočkal dvouleté stopky za PED.

Další články