Sleduj nás

Benda o souboji s Kotlárem: Je lepší boxer jak já. Pokud mě trefí, urazí mi palici

Benda o souboji s Kotlárem: Je lepší boxer jak já. Pokud mě trefí, urazí mi palici
Legenda českého internetu Jaroslav Kotlár se dočkal vytouženého zápasu. Soupeři předem slíbil, že s ním rychle zamete. 

Omezená nabídka: Vsaď si na sobotní Clash a získej 600 spinů úplně zdarma! Registrace zde, kurzy pak nalezneš zde.


Teprve až na třetím pokračování Clash of the Stars se diváci dočkají premiérového střetu dvou těžkých vah. Jarosláv Kotlár, jenž se proslavil svým videem, v němž k boji pobízí Filipa Grznára, dostal zajímavou alternativu v podobě kulturisty Karlose Bendy. A ten se na tento souboj velmi těší, i když si je vědom, jaká rizika pro něho představuje.

„Můj další soupeř Jaroslav Kotlár může na sociálních sítích působit trošku komicky, ale když jsem sledoval videa, kde lapuje a boxoje, tak musím říct, že je opravdu dobrý. Vzhledem k tomu, že váží kolem 130 kg, počítám, že jestli mě v malých rukavicích pořádně trefí, urazí mi palici (smích). Rozhodně můžu říct, že je lepší boxer než já. MMA je ale komplexní sport, takže se s ním rozhodně nehodlám přestřelovat v postoji,“ prozradil Benda svou taktiku.


„Protože mám proti sobě velkou hroudu masa, tak tomu tréninky přizpůsobujeme. Mám ale štěstí, protože jeden z mých trenérů, Dan Hromulák, váží 115 kg a je to vážně velký chlap. Právě on mi soupeře skvěle napodobí. Dostat od svého trenéra pořádný granát, je fakt něco. Ale na takové údery si časem zvyknu a v zápase se to jistě projeví,“ řekl pro server fights.cz.

Na akci Clash of the Stars 3 v hlavní roli večera vystoupí i Filip Grznár. Máme-li si trochu zaspekulovat, tak pokud on a Kotlár vyjdou ze svých soubojů jako vítězové, třeba se nám zrodí další příběh, jenž by oba bijce svedl dohromady. Zatím ovšem nemá cenu předbíhat.


https://youtu.be/ORj913BKOLg

Omezená nabídka: Vsaď si na sobotní Clash a získej 600 spinů úplně zdarma! Registrace zde, kurzy pak nalezneš zde.


Další články

Rytmus se plete, vzkazuje Novotný. Celebrity v kleci jsou naše DNA

Kritika ze strany slovenského rappera nenechala šéfa největší domácí organizace chladným. Ondřej Novotný se rozhodl uvést věci na pravou míru a v reakci na výčitky Patrika Vrbovského zdůraznil, že spojování obyčejných lidí či známých tváří s bojovými sporty není v Oktagonu žádnou novinkou, nýbrž návratem ke kořenům.

Rytmus se plete, vzkazuje Novotný. Celebrity v kleci jsou naše DNA

Hype versus realita: Kincl srovnává Pukače s Mikuláškem a věští jasný konec

Mnozí fanoušci očekávají vyrovnanou bitvu plnou emocí, avšak Patrik Kincl vidí nadcházející duel úplně jinou optikou. Před odvetou s Robertem Pukačem si nebere servítky a s ledovým klidem tvrdí, že celá zápletka je jen nafouknutá marketingová bublina, která splaskne stejně rychle jako kdysi naděje Václava Mikuláška proti Karlosu Vémolovi.

Hype versus realita: Kincl srovnává Pukače s Mikuláškem a věští jasný konec

Jděte někam, pane Soukupe. Vančura neudržel nervy po zrušení zápasu

Mělo to být vyřizování účtů v ringu, místo toho létají nadávky na internetu. Jaromír Soukup už podruhé zrušil zápas s Michalem Vančurou, což známého trenéra rozpálilo doběla. I když mu na účtu přistane tučné odškodné, poslal mediálnímu magnátovi vzkaz, který se za rámeček rozhodně nedá.

Jděte někam, pane Soukupe. Vančura neudržel nervy po zrušení zápasu