Sleduj nás

Benda je jenom žena. Doufám, Diego, že tomu udavači naložíš, rozvášnil se Jarda Kotlár

Benda je jenom žena. Doufám, Diego, že tomu udavači naložíš, rozvášnil se Jarda KotlárFoto: Clash of the Stars

Jaroslav Kotlár drží basu s Diegem a nemůže se dočkat, až ta žena, která si hraje na kulturistu a zápasníka, konečně padne. 

Čtvrteční večer se nesl ve znamení dalšího B4THECLASH, na kterém se objevil Karlos Benda a jeho nynější protivník Diego Kotlár. Během chvilky pro telefonické dotazy se musel ozval i „Kotlar Security“, který měl pro Karlose připravenou výzvu.

„Karlíku, já tě zdravím a jako první bych tě chtěl veřejně vyzvat do klece strachu, protože vidím, že jsi velký frajer a moc si věříš. A doufám, že to přijmeš, protože ti potřebuju vrátit všechno, co mám na srdci, a musím ti to dát sežrat, protože mám strašný hlad.


Já tě potřebuju zmlátit, fakt musíš to přijmout. Doufám, že nejsi chuděra, protože vím, že si teď hodně věříš, že máš to sebevědomí hodně vysoko a já ti ho chci srazit. A věř mi, že až spolu vstoupíme do té klece strachu, tak ty mi tam usneš a budeš už spát.

Diego, já ti fandím, věřím, že na to máš. Máš srdce a máš veškerou moji podporu. Fandím ti a doufám, že tomu udavačovi naložíš. Ten frajer si na svoji stranu tahá všechny, aby ho podporovali, aby on byl ta největší hvězda, ale přitom je to jenom klaun. Tohle není fighter, je to jen převlečený frajer v ženských šatech. Je to žena!


Jinak vás všechny zdravím a jestli mě chcete vidět v Clash of the Stars a chcete zápas Kotlar Security original vs. Benda, tak jedině v kleci strachu! A ty, Kájo, se k tomu vyjádři,“ promluvil Jarda, čímž dal Bendovi po dlouhém monologu konečně povolení také promluvit.

Máš smůlu!

Karlos Benda byl odvetě s Jardou vždy nakloněný, ale rozhodně ne v kleci strachu, což je novinka, která zatím ještě nebyla ani pořádně odzkoušena. První zápas se uskutečnil v klasickém oktagonu a právě tam by měla být i odveta, pokud tedy jednou přijde.


„Vzhledem k tomu, že mi Jarda řekl, že jsem udavač, tak ať jde do .... Ty si nebudeš určovat žádné podmínky, kde zápas bude nebo nebude. Porazil jsem tě v normální kleci, ty chceš odvetu, tak půjdeme v normální kleci. Ty jsi úplný hotentot.

Ty prohraješ v normální kleci a pak řekneš: ‚Benda se bojí, tak půjdeme do klece strachu.‘ Tak jsi retardovaný, ne? Navíc mě fascinuje, jak ty i Diego pořád tvrdíte, že si věřím. Já na rozdíl od vás mám pokoru a mluvím tak, jak to reálně je. Zato Jarda Kotlár: ‚Bude to tvrdý a rychlý, na tebe nepotřebuju ani trénovat.‘ Teď zase ty Jardovy klasický kecy: ‚Tentokrát tě porazím, tentokrát mi nebudeš utíkat a bla, bla, bla.‘ Tak kdo z vás, Jardo i Diego, tady má nějaké vysoké ego!“ zněla Bendova důrazná odpověď.

A jak už teď víme, tato slova Kotlára příliš nepotěšila. V nové reakci na ně natočil video, ve kterém Karlose ostře sepsul a slíbil mu, že až ho někde potká, tak ho bez váhání propleskne.


Další články