Sleduj nás

Ben Askren se pochlubil žebříčkem nejlepších MMA zápasníků celé historie. McGregor v něm chybí

Ben Askren se pochlubil žebříčkem nejlepších MMA zápasníků celé historie. McGregor v něm chybí

Bývalý šampion velterové váhy Bellatoru či ONE Championship se rozhodl vytvořit svůj vlastní žebříček nejlepších MMA zápasníků celé historie. A samotného autora, který s tímto řetězcem začal, z něho vynechal.

Conor McGregor před pár dny pobláznil bojový svět tím, že se zařadil na absolutní vrchol vedle Andersona Silvy v celosvětovém žebříčku historicky nejlepších MMA fighterů. K tomu všemu směle prohlásil, že ještě než ukončí kariéru, tak to první místo bude mít pojištěné.

Ben Askren se irským Notoriousem nechal inspirovat a vytvořil si seznam vlastních hvězd. A po chvilce přemýšlení zjistil, že do diskuze o naprostou jedničku zapadá sedm jmen. 


„Do debaty o MMA jedničku zapadá sedm lidí. Jsou jimi Georges St-Pierre, Anderson Silva, Demetrious Johnson, Khabib Nurmagomedov, Jon Jones, Daniel Cormier a Henry Cejudo. Uvedl bych ještě Fedora Emelianenka nebo BJ Penna, kdyby jen ukončili kariéru o něco dříve,“ prohlásil Askren, jenž si už netroufal říct, v jakém pořadí dle kvality by je seřadil. 

Benova přezdívka zní Funky, a to i z toho důvodu, že častokrát všechno zveličuje nebo si z toho dělá legraci, ale protentokrát proti sobě povolal hněv mocného zástupu Conorových fanoušků, kteří se dožadují vysvětlení. 


Jistý vroubek si nicméně vytvořil i sám Conor McGregor, v jehož žebříčku nejlepších zápasníků pro změnu chybí Khabib Nurmagomedov. A proč? Protože prý kromě něho nebojoval s nikým pořádným, a k tomu navíc se i vyhýbá jistým soupeřům.


Další články