Sleduj nás

Ben Askren předvídá, jak dopadne bitva jeho rivala Masvidala s Burnsem

Ben Askren předvídá, jak dopadne bitva jeho rivala Masvidala s Burnsem FOTO: UFC

Masvidal je ryze průměrný zápasník, který dostane hroznou bídu, věří Jorgeho bývalý soupeř Ben Askren.


Když se psal rok 2019, zažíval „Gamebred“ Masvidal fazonu, kterou stvrdil třemi výhrami v řadě a ziskem pásu pro „Největšího grázla planety“. Pak ovšem čelil dvakrát Kamaru Usmanovi a jednou Colbymu Covingtonovi a pokaždé prohrál rozdílem třídy. Nyní jej čeká zápas s Gilbertem Burnsem a ani tam údajně nemáme očekávat jiný výsledek.

„Jorge je jediný člověk, kvůli kterému bych byl ochotný vyjít z důchodu, protože vím, že bych ho porazil. On to nikdy nebyl nějaký extra zápasník, ale je kolem něho to fanouškovské hype, takže budí pozornost. Mezi užší špičku ale nikdy nepatřil, což jsem říkal dříve a za tím si stojím i nyní,“ pronesl Masvidalův dávný soupeř Ben Askren.

„Zápas Jorgeho s Gilbertem Burnsem bude jednoznačná záležitost. Vezměte si, jak dlouho Gilbert Jorgeho vyzýval a pokaždé slyšel ne, asi až po roce uslyšel ano… Proč to tak dlouho trvalo? No protože i sám Jorge věděl, že dostane na prdel…,“ pověděl Askren v podcastu u Daniela Cormiera.

„Danieli, ty víš, jak to v této hře funguje. Když si na někoho věříš, řekneš hned ano, a to bez váhání. Pokud si nevěříš, zdráháš se a vymlouváš se. Takhle to prostě funguje, a to byl přesně i Jorgeho případ. Více než rok Gilberta odmítal, než nakonec nemohl jinak, protože na něj určitě i UFC tlačilo, protože už zatraceně dlouho neměl žádný zápas,“ zanalyzoval Askren.Další články