Sleduj nás

Ben Askren: Masvidal je nula, proslavilo ho jen jedno zákeřné koleno

Ben Askren: Masvidal je nula, proslavilo ho jen jedno zákeřné koleno
Jorge Masvidal je jediným soupeřem, kvůli kterému by Ben Askren přerušil důchod, jen aby mu mohl zmalovat zadek.

Ben Askren býval šampionem velterové váhy Bellatoru i ONE FC. Na tyto jeho úspěchy se však rázem zapomnělo, co přestoupil do UFC, kde prohrál dva ze tří soubojů. V tom druhém dokonce inkasoval KO naskočeným kolenem a odebral se do říše snů již za pět sekund boje.

Ačkoliv si zápasník s přezdívkou „Funky“ stěžoval, že to koleno byla od Masvidala neuvěřitelná podlost, jelikož původně očekával přátelské poklepání rukavic, tak nakonec porážku přijal. Dožadoval se ovšem odvety, kterou mu Dana White nechtěl dát.


Vše dopadlo tak, že se Ben odebral na operaci s kyčlí, což vedlo k jeho předčasnému konci kariéry. Nyní je v důchodu už přesně tři roky, a i když s bojovým světem ztratil veškerý kontakt, je připravený se vrátit. Zejména, kdyby mu někdo zaručil odvetu s Masvidalem.

ben askren zapas jake paul Ben Askren

Vrátí se Ben Askren?


„Odveta s Jorgem je jedinou věcí, která by mě vytáhla z důchodu. Pořád ho beru jako průměrného zápasníka průměrné inteligence, který měl kliku a jedním zákeřným kolenem rozhodl náš zápas. Nebýt mě, tak se nestal tak slavný,“ pronesl Ben Askren v pořadu The MMA Hour.


„Jorge je nevděčný zmetek. Teď by mi měl posílat dárky k Vánocům přinejmenším celých dalších dvacet let. Chci odvetu a uznání, protože kdyby nebylo mě, on by nebyl nikým,“ měl jasno vysloužilý veterán, který si začal v poslední době zase vystrkovat růžky.


Další články