Sleduj nás

Bellator - Mitrione Matt - Kharitonov Sergei

Bellator - Mitrione Matt - Kharitonov Sergei

Hlavní zápas Bellatoru 215 obstará srážka dvou zkušených borců XXXL rozměrů. Mitrione i Kharitonov mají za sebou výborné kariéry plné úspěchů. Mitrione zvládl porazit třeba Derricka Lewise nebo legendárního Fedora Emelianenka.

Kharitonov zase pamatuje bitvy v japonské organizaci PRIDE, také porazil Andreie Arlovského a Fabricio Werduma. Navíc má teď slušnou sérii 6 zápasů bez porážky. Mattu “Meatheadovi“ se také dařilo, tedy dokud v semifinále turnaje Bellatoru nenarazil na Ryana Badera, který ho porazil na body. V tomto zápase jsou šance poměrně vyrovnané, ale větší favorit je 38letý ruský bohatýr Kharitonov.

Mitrione Matt vs. Kharitonov Sergei na akci Bellator


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Mitrione se hodně spoléhá na svůj wrestling, ale Kharitonov má výbornou obranu proti strhům a je opravdu komplexní. Oba mají hodně tvrdou ránu, takže je dost možné, že rozhodčí nebudou potřeba. Věříme, že Rusák nezklame a připíše si další výhru v kurzu 1.61.


Další články