Sleduj nás

Bellator - Mitrione Matt - Kharitonov Sergei

Bellator - Mitrione Matt - Kharitonov Sergei

Hlavní zápas Bellatoru 215 obstará srážka dvou zkušených borců XXXL rozměrů. Mitrione i Kharitonov mají za sebou výborné kariéry plné úspěchů. Mitrione zvládl porazit třeba Derricka Lewise nebo legendárního Fedora Emelianenka.

Kharitonov zase pamatuje bitvy v japonské organizaci PRIDE, také porazil Andreie Arlovského a Fabricio Werduma. Navíc má teď slušnou sérii 6 zápasů bez porážky. Mattu “Meatheadovi“ se také dařilo, tedy dokud v semifinále turnaje Bellatoru nenarazil na Ryana Badera, který ho porazil na body. V tomto zápase jsou šance poměrně vyrovnané, ale větší favorit je 38letý ruský bohatýr Kharitonov.

Mitrione Matt vs. Kharitonov Sergei na akci Bellator


Mitrione se hodně spoléhá na svůj wrestling, ale Kharitonov má výbornou obranu proti strhům a je opravdu komplexní. Oba mají hodně tvrdou ránu, takže je dost možné, že rozhodčí nebudou potřeba. Věříme, že Rusák nezklame a připíše si další výhru v kurzu 1.61.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu