Sleduj nás

Bellator - Mitrione Matt - Kharitonov Sergei

Bellator - Mitrione Matt - Kharitonov Sergei

Očekávaný zápas mezi Mitrionem a Kharitonovem na Bellatoru 215 neskončil nějak slavně. Mitrione při snaze o lowkick nakopl Kharitonova do rozkroku tak silně, že zkušený Rus nebyl schopný pokračovat a zápas skončil dříve, než pořádně začal. Bylo jasné, že o tom, kdo je lepší, bude muset rozhodnout odveta a té se dočkáme na blížícím se Bellatoru 225.

Oba zkušení borci mají za sebou bohaté kariéry plné úspěchů. Mitrione zvládl porazit třeba Derricka Lewise nebo legendárního Fedora Emelianenka. Kharitonov zase pamatuje bitvy v japonské organizaci PRIDE, také porazil Andreie Arlovského a Fabricio Werduma. Navíc má teď slušnou sérii šesti zápasů bez porážky. Mattu Meatheadovi se také dařilo, tedy dokud v semifinále turnaje Bellatoru nenarazil na Ryana Badera, který ho porazil na body. V tomto zápase jsou šance poměrně vyrovnané, ale větší favorit je pro nás 38letý ruský bohatýr Kharitonov.


Mitrione se hodně spoléhá na svůj wrestling, ale Kharitonov má výbornou obranu proti strhům a je opravdu komplexní. Oba mají hodně tvrdou ránu, takže je dost možné, že rozhodčí vůbec nebudou potřeba. Doufejme, že tento zápas již proběhne v duchu fair-play a Sergei nám přihraje vítězství v pěkném kurzu 2.11.Další články