Sleduj nás

B.J. Penn zachycen při další barové rvačce

B.J. Penn zachycen při další barové rvačce

Sotva se dostal z jednoho průšvihu a hned se ocitl v dalším. Bývalý UFC šampion B.J. Penn byl natočen, jak se doslova pokouší vymlátit duši z člověka, který s ním popíjel v baru.

Už je z toho jakýsi zvyk. Nejprve výhrůžky na zdraví vlastní ženě s tchýni, pak rvačka s člověkem vedle striptýzového klubu a následně výhrůžky smrtí mačetou. To vše se stalo na Havaji, kde na sebe B.J. lepí jeden průšvih za druhým.

Jako poslední do této vitríny prů*erů přibyla rvačka před barem s názvem Lava Shack. Co oba aktéry vyprovokovalo, to je zatím nejisté. Záběry však zřetelně ukazují, že Penn využil svých bojových zkušeností a svého soupeře dostal na zem, kde ho zasypal celou řadou bodných a nelítostných úderů.


Ochranku reprezentují muži v červeném. Nedá se ovšem říct, že by svou práci dělali pořádně, neboť dali agresivnímu bývalému šampionovi dost času na to, aby chlápka pod sebou minimálně omráčil.


Všechny činy, jakých se kdysi uznávaný zápasník dopustil, jej několikrát dostali před soud, nikdy však přímo do vězení. Zdali se to nyní změní, to prozradí dění v následujících dnech. B.J. Penn má nad sebou vztyčený velký varovný prst, měl zákaz styku s rodinou, a dokonce byl i zachycen při užívání koksu. Jedna kdysi slavná kariéra tedy upadá se vším všudy…


Další články