Sleduj nás

Až Keita skončí v Gamechangeru, tak po něm půjdu! varuje Vašek Sivák hvězdu Oktagonu

Až Keita skončí v Gamechangeru, tak po něm půjdu! varuje Vašek Sivák hvězdu OktagonuFOTO: OKTAGON MMA

Zápas, který by se prodával sám. Střet dvou extrémně talentovaných bojovníků stále visí ve vzduchu a podle slov ostravského „Bad Boye“ se jej fanoušci mohou dočkat poměrně záhy. Vše bude ovšem záviset na ochotě promotérů uvolnit své hvězdy do nebezpečné výzvy.


Na domácí scéně se v poslední době rozmohl zvláštní nešvar. Mezi profesionály neporažený a stále se zlepšující Vašek Sivák je pod palbou kritiky za to, jakým čelí soupeřům. Pokud se však na věc podíváte z pohledu bojovníka, který se snaží uživit a ideálně do budoucna zajistit, asi nikdo by se nezlobil za extrémně dobře oceněné zápasy, byť proti občas méně kvalitním oponentům.

Veřejné mínění by rozhodně upravil střet, který si Vašek projektuje v hlavě na začátek příštího roku. Jako soupeře by totiž rád přivítal hvězdu Oktagonu Losene Keitu. Tento střelec z Belgie již mnohokrát prokázal, že jeho schopnosti v postoji odpovídají absolutní světové extra třídě. „Černý Panter“ má zatím na kontě pouze jednu porážku a ta přišla pouze kvůli zraněné noze. V letošním roce se dokázal probít do finále turnaje Tipsport Gamechanger, kde jej v prosinci čeká šampion lehké váhy Rony Paradeiser.

„O zápase s Keitou se teď nebavím, ale doufám, že jej stihnu. On má nyní cestu v Gamechangeru, ještě ho tam čeká jeden soupeř. Po tomhle zápase po něm půjdu! Je to jasné, on mě vyzývá, ale já nechápu proč. Než skončí v Gamechangeru, tak s ním nemůžu zápasit, takže to dělají kvůli hajpu. Vědí, že to teď nejde, a tak mluví o tom, že se bojím. Jsem zvědavý, co bude pak říkat Novotný až porazím jeho Keitu,“ prohlásil Sivák v podcastu FightZone.

S promotérem Oktagonu se Vaškův vztah v poslední době vcelku vyhrotil. Ondřej se několikrát zmínil o kvalitě soupeřů Siváka a oheň byl na střeše. I tak by se však bitva s Losene Keitou uskutečnila na devětadevadesát procent na půdě Oktagonu.



Další články

Titul WAKO PRO bude ve hře již dnes na turnaji GFZ 3!

Čtyři tříminutová kola, ve kterých se rozhodne o novém držiteli šampionského pásu. Oba borci jsou nahecovaní na maximální míru a v očekávaném zápase budou rozhodovat ty nejmenší detaily. Slávek Kučera je prověřenou silou, která prošla mnoha mezinárodními zápasy, ale Rostislav Buček bude chtít doručit prvotřídní překvapení.

Titul WAKO PRO bude ve hře již dnes na turnaji GFZ 3!