Sleduj nás

Attilův trenér popsal důvody prohry: Jenom velké štěstí, klidně jsme mohli vyhrát

Attilův trenér popsal důvody prohry: Jenom velké štěstí, klidně jsme mohli vyhrátFOTO: OKTAGON MMA

Pro Ilju Škondriče se jednalo o hodně rozporuplný večer. Určitě jej potěšilo uvedení do Síně slávy, kterého se mu dostalo zhruba v polovině turnaje. Hlavní duel ovšem nedopadl podle jeho představ a musel se svým svěřencem přijmout nepříjemnou porážku.

Odveta století nabídla zcela jinou podívanou než první duel, který se odehrál v roce 2019. Karlos nastoupil odhodlaný a dokázal přenést boj na zem za pouhých patnáct vteřin. Attila se sice dostal zpět na nohy, ale agresivní „Terminátor“ jej stále tlačil k pletivu a masíroval údery. Jeden z nich měl podle Škondriče na výsledek rozhodující vliv.

„Po jednom z úderů to už nebyl ten správný Attila. Dostal jednu na spánek a trochu ho to rozladilo. Pět let bez zápasu se prostě nedá obejít. Měl jsem v hlavě, že se tohle může stát. Zdálo se mi, že to na Attilu trochu dolehlo, že pět let nezápasil a hned šel na tak velké akci o titul. Byl to na něj velký tlak a kvůli pauze nedokázal prodat, co natrénoval,“ prohlásil Ilja v interview, které poskytl serveru sport.sk.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Výsledek sice není podle představ slovenského teamu, ale mnoho nechybělo a opasek mohl putovat do Bratislavy. Karlos Vémola se totiž v prvním kole párkrát pustil do zběsilého útoku, při kterém tvrdě inkasoval. „Terminátor“ sám přiznal, že mu v hlavě několikrát solidně zahučelo a mnoho nechybělo, aby se poroučel k zemi. Tam ovšem nakonec dostal svého soupeře a rozhodl tradičním škrcením z boční pozice.

„Klobouk dolů před Karlosem, byl skvěle natrénovaný. Ukázal srdce, protože vydržel fakt velké věci. Překvapil nás svojí odolností, protože hned několikrát byl tvrdě zasažený, ale vždy si prosadil svoji hru. Vyhrál ve své nejsilnější disciplíně. Attilka měl za sebou skvělý kemp, ale tentokrát to nebyl jeho večer. I díky tomu je MMA krásné, protože se může stát úplně cokoliv,“ shrnul výstižně trochu překvapivý výsledek Škondrič.Další články