Sleduj nás

Attila Végh vs. Karlos Vémola na Oktagon 15 v O2 areně: Informace, výsledky, novinky a stream online

Attila Végh vs. Karlos Vémola na Oktagon 15 v O2 areně: Informace, výsledky, novinky a stream online

Největší MMA organizace v Česku pořádá galavečer pod názvem Oktagon 15. Devátého listopadu uvidíme něco, co tu dosud nebylo. Možná největší tuzemská MMA akce, která hostí i zápas století. Ten obstará Attila Végh a Karlos Vémola.

Akce, o které se hovoří už několik měsíců, se nezadržitelně blíží a s ní i velké emoce fanoušků. Karlos Terminátor Vémola i Attila Végh podepsali smlouvu na dva zápasy, tudíž je dost možné, že se dočkáme odvety. Pokud by Vémola vyhrál, je možné, že dostane šanci a uvidíme ho v UFC.


Vstupenky na Oktagon 15

Pokud chcete mít naprostou jistotu, zakupte vstupenky přes Ticketportal. Můžete si vybrat od klasických až po VIP balíčky. Cena se pak pohybuje od 990,- Kč do 35 000,- Kč. Pokud se do o2 areny nedostanete, můžete využít volně dostupný stream. Stačí se registrovat k Tipsportu zde. Ten bude vysílat souboj živě.


Na koho vsadit a kdo je favorit?

Velkým favoritem je Karlos Terminátor Vémola, na kterého je momentálně mizerný kurz 1.20. Ten totiž drtí soupeře za soupeřem a český divák ještě nemohl zaznamenat na české scéně jeho neúspěch. Na Attilu Végha je kurz 3.90, jelikož nepředvádí nějak oslnivé výkony. Poslední prohra s Američanem Zwickerem ukázala, že už není při chuti jako dříve. Je tak pasován do rolu outsidera.

Oktagon 15: Stream online živě zdarma

Pokud chcete sledovat Oktagon 15 živě zdarma, máte možnost. Nejlepší volbou je registrace k sázkové kanceláři Tipsportu. Pokud se registrujete přes tento odkaz, obdržíte navíc 150,- Kč na hru zdarma. Stačí podat tiket za 30,- Kč a máte stream otevřený.


Attila Végh

Tento zápasník se narodil 9. srpna 1985 na Slovensku. Měří 188 centimetrů a váží 93 kilogramů. Přezdívá se mu Pumukli a bojovat v organizacích Bellator, M-1 Global, Oktagon, KSW. Zaznamenal cenné úspěchy. Ten největší pak je, že se stal šampionem Bellator. To je druhá největší organizace na světě. Nyní trénuje a připravuje zápasníky na Slovensku. S příchodem Oktagon MMA se rozhodl ještě zápasit.

Karlos Vémola

Narodil se také v roce 1985, přesněji 1. července v Olomouci. Měří 183 centimetrů a váží 84 kilo. Přezdívá se mu Terminátor. Podíval se do UFC, kde sbíral zkušenosti. Žije střídavě v Anglii a v Česku. Na tuzemské scéně začal zápasit u organizace XFN a následně přestoupil do Oktagon MMA. Poslední zápas prohrál v Londýně v roce 2015.

SLEDOVAT PŘENOS ONLINE


Další články