Sleduj nás

Attila Végh přišel o sponzora za svůj politický názor! Připadám si jako za komunistů, prohlásil rozčíleně

Attila Végh přišel o sponzora za svůj politický názor! Připadám si jako za komunistů, prohlásil rozčíleně FOTO: OKTAGON MMA

Slovenská legenda již naplno dře před „Odvetou století“, ale kromě obvyklých tréninkových starostí musí řešit i velmi nepříjemnou událost. Ruce pryč od něj dal jeden ze silných partnerů, a to za vcelku banální věc.

Málokdo na česko-slovenské scéně umí svoji slávu a věhlas vytěžit tak jako bývalý šampion Bellatoru. Attila Végh je u našich východních sousedů celebritou první kategorie, a tak se nabídky na spolupráce jen hrnou. Sympatické vystupování hvězdy Oktagonu je navíc doplněno jeho obchodnickou povahou, která mu velí neodmítnout prakticky žádnou firmu. Attila se tak stal tváří pitné vody, mnoha druhů sladkostí a v loňském roce dokonce i toaletního papíru.

„Na obalu jsem já, můj erb, a dokonce i moje champ logo. Můj vysněný toaletní papír je na světě. Pokud ho chceš mít taky, tak sleduj můj IG a brzy uděláme soutěž. Třicet takových toaletních papírů poputuje za výherci i s podpisem,“ pochlubil se Attila na Instagramu přesně před rokem.


Seznam podporovatelů se po víkendových prezidentských volbách smrskl o jednoho silného partnera. Slovenská centrála firmy Renault se rozhodla ukončit spolupráci kvůli Attilově politické aktivitě. Tou má být podpora Petera Pellegriniho, který nakonec uspěl a povede zemi našich východních sousedů další čtyři roky.

„Ve světle aktuálních události se s vámi potřebuju podělit o zkušenost, která ve mně vzbudila pocit, že se vrátil komunismus. Dnes jsem obdržel email, kterým mě určitá komerční značka „trestá“ za to, že jsem svobodně projevil při volbě prezidenta svůj soukromý politický názor a přesvědčení v domněnce, že žijeme v krajině, kde se to svobodně projevit může. Osobně mě zajímá, jestli se v následujících dnech bude tato značka svých zákazníků ptát při zakoupení produktu na to, koho volili, nebo jim peníze od voličů jiné strany až tak nesmrdí,“ vytočil se slovenský zápasník na svém Instagramu.


Attila dále zveřejnil email od vedení společnosti, který byl určen jeho manažerovi. V něm stojí, že francouzská firma nechce, aby se její ambasadoři jakkoliv politicky angažovali. Úsměvná je pasáž, ve které stojí, že by se jeho aktivita dala přejít, ale že vedení je na straně Pellegriniho soupeře. Attila údajně podporoval kandidáta, který lže a podvádí, a proto je s podporou Renaultu konec.


Další články