Sleduj nás

Attila Végh oznámil svůj další zápas, odveta s Terminátorem utržila KO

Attila Végh oznámil svůj další zápas, odveta s Terminátorem utržila KO

Attila „Pumukli“ Végh (33-9-2) byl dlouho veřejností a fanoušky tázán, jaký a kdy bude jeho příští souboj. Vítěz ze „Zápasu století“ se proto tedy konečně rozhodl prolomit ledy a skrze své sociální sítě nám odhalil první podrobnosti.

„Už několik měsíců mi denně píšete, kdy budu znovu bojovat. Dnes je na čase, abych vám dal odpověď. Bojovat budu příští rok a stane se tak dokonce v boxu!“ překvapil nejúspěšnější slovenský MMA zápasník, jenž se rozhodl upustit od svého původního řemesla za účelem nových zkušeností.

A ty zkušenosti ho dozajista lákají. „Boxerský souboj jsem si vždy chtěl vyzkoušet a teď se objevila ta pravá výzva, abych si tento ‚splň senil‘. Bude to boj s velkým příběhem a já jsem šťastný, že to přišlo,“ okomentoval přechod na svou novou etapu, na kterou se po zbytek současného roku bude připravovat.

Na jméno soupeře si však budeme muset počkat. „Kdy, kde a proti komu to bude, to zatím nemůžu říct, ale co sdělit mohu, je to, že děkuji Palovi Nerudovi a Ondřeji Novotnému za to, že mi to umožnili. Stále jsme spolu a spolu jsme nejsilnější. Attilka je zpátky!“ uzavřel tuto radostnou novinu.

Karlos Vémola má zatím vlastní plány, které jsou spojeny s OKTAGONEM MMA a čítají jedno velké jméno ve váze polotěžké a následně titul ve váze střední. Z časového hlediska je tedy stále možné, že bychom se případné odvety „Zápasu století“ dočkali někdy příští rok. 



Další články

Už je pozdě na změnu? Novotný se obává o Kozmu, sázkaři tuší zradu

Sobotní večer na turnaji Oktagon 84 bude pro Davida Kozmu osudový. Bývalý dlouholetý šampion veltrové váhy se po sérii tvrdých porážek vrací do klece, aby zachránil svou kariéru. Promotér Ondřej Novotný se v pořadu MMA letem světem zamyslel nad tím, zda má populární „Růžový panter“ ještě šanci na návrat na vrchol, nebo zda už je na radikální změny pozdě.

Už je pozdě na změnu? Novotný se obává o Kozmu, sázkaři tuší zradu

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

To, co mělo zůstat v českém rybníčku bizáru, se stalo globální senzací, bohužel v tom nejhorším slova smyslu. Hlavní tahák turnaje Clash 15 mezi Vaškem Mikuláškem a Pali Harim skončil krvavým incidentem, který neunikl pozornosti ani těm největším jménům světového MMA. Brutální kousanec do ucha, který si vyžádal desítky stehů, nyní řeší i slavný hlas UFC Bruce Buffer.

Ostuda světového formátu. Kousanec z Clashe řeší i legenda UFC Bruce Buffer

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly

Přítomnost Samuela „Piráta“ Krištofiče na turnaji Clash of the Stars 15 vyvolala vlnu spekulací. Zatímco promotér Tomáš Le Sy by slovenskou hvězdu rád viděl ve své bizarní stáji, realita je složitější. Přemožitel Karlose Vémoly má stále platnou smlouvu s Oktagonem a zdá se, že válečná sekyra s Ondřejem Novotným byla zakopána.

Pirát v Clashi? Le Sy neskrývá zájem o přemožitele Vémoly