Sleduj nás

Attila Végh odpovídá, jestli se Karlos Vémola ještě dostane do UFC

Attila Végh odpovídá, jestli se Karlos Vémola ještě dostane do UFC
Nekoukejte na věk, pokud člověk dře, má pořád šanci dostat se do UFC, myslí si Karlos Vémola. I kdyby to mělo být jen na jeden zápas.

Českému Terminátorovi je dnes už sedmatřicet let. Dá se tedy říct, že pro ten bojový svět již není nejmladší a z toho hlediska tedy bude i pro UFC neperspektivní.

Potíží ovšem je, že on sám dal kdysi svým fanouškům slib, který doposud nedodržel. „Jednou se vrátím do UFC, byť jen na jeden zápas!“ A dodnes se nevzdává této naděje.

Attila Végh: Na Karlose není těžké najít recept


Vémola je sice na domácí poměry dominantním bojovníkem, ale v zahraničí by se údajně ztratil. To, co na podzim roku 2019 předvedl Attila Végh, by v Bellatoru, ONE FC, PFL, ale především v UFC dokázalo mnohem více soupeřů.


„Už jsem několikrát říkal, že je Karlos příliš jednostranný bojovník. Má jednu silnou stránku. Bohužel pro něj, MMA se skládá z více aspektů – postoj, zem, jiu-jitsu atd.,“ vysvětloval Végh na YouTube kanálu Startitup.

„Karlosovy silné stránky jsou síla a kontrola soupeře na zemi. Sice to není divácky atraktivní, ale jde si za svým cílem a vyhrává. Jeho styl mu funguje. Co se však týká UFC, tak tam by si ani neprdl. Jsou tam jiní zápasníci, kteří jsou hodně komplexní a lehce by si ho přečetli. Podobně, jako jsem si ho načetl třeba já. Proto je pro takovou organizaci už neperspektivní,” pronesl.


Vemola Karlos Karlos Vémola

Uzavřená kapitola to nikdy nebude, oponuje Karlos Vémola


Bojovníci jako Attila mu sice nevěří, ale Karlos prostě dal fanouškům slib, který se do konce své aktivní kariéry pokusí dodržet.

„Uzavřená kapitola to nikdy nebude. Nikdy neříkej nikdy. Ale teď jsem součástí něčeho, v čem vidím obrovský smysl a potenciál. To, že byl OKTAGON dlouhodobě největší československá MMA organizace, jsme vnímali všichni. Tak to bylo. Ale teď má OKTAGON blízko k tomu, aby se stal nejlepší evropskou organizací,“ chválí Karlos růst svého zaměstnavatele, který by mu mohl pomoct vystřelit opět do světa.

„Rozhodně jsem nezanevřel na UFC, ani neztratil touhu dostat se do světové špičky. Před koncem kariéry bych si rád splnil nějaký sen, přiznal Vémola, že se svého cíle jen tak nevzdá, ačkoliv to v současné chvíli nebude vůbec snadné.


Další články