Sleduj nás

Attila mi dává úspěšné tipy na Karlose, možná ho i dloubnu do oka, žertuje Mikulášek

Attila mi dává úspěšné tipy na Karlose, možná ho i dloubnu do oka, žertuje Mikulášek

Václav Mikulášek si chválí svou přípravu, kterou momentálně přenesl do Spartakus Fight Gymu, kde se bude po boku Attily Végha vždy ob týden chystat na zápas s Karlosem Vémolou.

„Attila a Ján Hudák se o mě starají perfektně, se vším mi pomáhají, cítím se jako doma,“ pochvaloval si Vašek své nové profesionální zkušenosti, jež začal nabírat na slovenském území.

Údajně i dostal již několik cenných rad. „Attila mi řekl nějaké tipy na Karlose. Určitě použiju jeho škorpion kop, nebo ho dloubnu do oka, no. Tolik k taktice,“ smál se prostřednictvím Deníku Sport Mikulášek, pro něhož je bitva s Karlosem velice osobní. A právě i to je důvod, proč do samotné přípravy dává něco více, než byl zvyklý ve svých předchozích kláních.

V současné chvíli se na spolupráci domluvil každý druhý týden. Tento režim bude platit až do doby, než 26. září dojde k oficiálnímu souboji.

Václav Mikulášek připravuje taktiku na Karlose Vémolu


„K Attilovi budu jezdit ob týden. Do zápasu bych tak měl na Slovensku absolvovat čtyři pět týdnů. Jestli tedy souboj bude, já věřím, že jo,“ podotýkal Mikulášek, čímž nezapomněl upozornit, že se vše může i vzhledem ke koronavirové krizi změnit.

Co se ovšem Karlose týče, ten je z této spolupráce ze strany svého soupeře doslova nadšený. „O to víc jsem motivovaný. Doufám, že mu Attila půjde i do rohu, aby viděl, že všechno, co se ho snaží naučit, bude marný,“ uvedl skrze Deník Sport Terminátor.

„Až zmlátím Babu Jagu, tak Attilovi půjdu říct, že je na řadě. Za mě opravdu ideální scénář, kdyby mu šel i do rohu. To, co já dělám třicet let, to Mikulášek za dva měsíce už nedožene, takže trénovat tam může co chce,“ dodal Vémola, jenž tuší, že doručí výhru na TKO v prvním kole.Další články