Sleduj nás

Askren: V tom boji jsem ani nechtěl být, atmosféra byla strašně přesexualizovaná. Rodičům se omlouvám

Askren: V tom boji jsem ani nechtěl být, atmosféra byla strašně přesexualizovaná. Rodičům se omlouvám
Ben Askren si před bojem s Jakem Paulem připadal, jako by se nacházel v nějakém nevěstinci než na noblesním galavečeru.

Už od prvních okamžiků bylo cítit, že je něco v nepořádku. Bývalý šampion velterové váhy organizací ONE Championship či Bellator MMA se nejevil sám sebou a nechal mladého YouTubera, aby ho jak silově, tak i výkonnostně přetlačil.

Jak se později ukázalo, Ben se údajně pral sám se sebou. Atmosféra na galavečeru mu vůbec nenapomáhala, což on sám moc dobře vnímal.

„Připadalo mi to jako turnaj, který by rozhodně neměly sledovat děti. Ta atmosféra tam byla strašně přesexualizována,“ uváděl poražený borec, který inkasoval KO hned v prvním kole.

ben askren dana white box


„Cítím se strašně špatně kvůli rodičům, kterým nemám jak vysvětlit to, že jejich děti sledovaly turnaj, u něhož nedokážu vysvětlit, o co tam ve skutečnosti šlo. Hned v šatně jsem říkal Tyronovi (Woodleymu), že tam nemám co dělat. Teď je ze mě přeci jen zatracený fotr, na tenhle druh zábavy jsem už starej chlap,“ přemítal.

„Víte, jak to chodí. Mladí kouří trávu, předvádí se a mně se opravdu nelíbilo, co jsem tam viděl. Necítil jsem se tam dobře,“ doplňoval Askren během svého rozhovoru na ESPN.

Další články