Sleduj nás

Askren se vysmál Masvidalovi před jeho zápasem s Diazem: Však ty už nikoho nedáš!

Askren se vysmál Masvidalovi před jeho zápasem s Diazem: Však ty už nikoho nedáš! FOTO: UFC

Než ukončil MMA kariéru, tak prohrál čtyři zápasy v řadě. Teď si domluvil boxerský duel a ani v tom prý nebude úspěšnější.

Nenávist mezi touto dvojicí nepolevuje ani po pěti letech od jejich vzájemného měření sil. To trvalo jen pouhých sedm vteřin, během kterých Masvidal trefil naskočené koleno a jeho soupeři způsobil nezapomenutelnou porážku, která se navíc zapsala do dějin UFC.

Ben Askren trvá na tom, že kdyby si oba bijci na začátku potřásli rukavicemi, pak by Jorgeho zdemoloval. S podlým naskočeným kolenem místo pozdravu ale nepočítal, proto si nechal svou bradu odkrytou. Z následného šoku se jeho mozek dlouho vzpamatovával.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Vím jedno. Kdyby se náš zápas rozeběhl, Jorgeho bych přivedl do světa bolesti. Nějaký lucky punch byl od samotného začátku jedinou jeho šancí na výhru. Že se zachoval jako podlá krysa, ok, ale měl svou odvahu dokázat i tím, že mi dá odvetu, což mi nedal. A to jsem byl v té době doposud neporažený,“ nechával se tehdy slyšet Askren.

Léta plynula a oba bojovníci se vydali vlastní cestou. Oba jsou už v profesionálním MMA důchodu, přičemž z Askrena se stal zápasový analytik a expert a Masvidal si pro změnu navlékne boxerské rukavice, s nimiž se pokusí porazit Natea Diaze. I k tomu měl Ben připravený drzý komentář.


„Jediný důvod, proč do takovéto blbosti Jorge vstupuje, jsou peníze. Nicméně to, že skončil kariéru se čtyřmi prohrami v řadě, je důkazem, že na to už nemá. Nikdy to nebyl elitní fighter, proslavil se jen tím naskočeným kolenem…,“ dával Askren najevo, jak jej to pořád štve.

„Podle mě Diaze neporazí. Jednak byl Nate poslední dobou aktivnější a jednak se nedá ani ukončit. Tohle je čistý money fight a Jorge je ve věku i formě, se kterou už nikoho nedá,“ řekl Askren ve svém podcastu, kde nezapomněl podotknout, že Masvidal je jediným člověkem, kvůli kterému by přerušil svůj důchodový status.


Další články