Sleduj nás

Askren se vysmál Masvidalovi kvůli jeho žádosti o titul: Však ty už nikoho nedáš!

Askren se vysmál Masvidalovi kvůli jeho žádosti o titul: Však ty už nikoho nedáš!
Jorge Masvidal má na kontě tři prohry v řadě, ale ani to mu nebrání v tom, aby si nemohl říct o další titulovou šanci.

Na trůn velterové váhy se nově dostal Leon Edwards, což je známý Jorgeho sok, čehož se floridský bijec rozhodl využít a rázem ho vyzval k tanci.

Tato reakce pochopitelně vzbudila různé emoce, převládal ovšem smích lidí, kteří tvrdí, že si Masvidal takovouto šanci nezaslouží.


Mezi „posmívajícími“ se objevil i Ben Askren. Bývalý zápasník Bellatoru, ONE FC a v poslední řadě také UFC. Jeho výsměch byl asi nejhlasitější.

„Jorge, nemůžeš si jen tak přijít a po třech prohrách v řadě si říct o titul. Však tě vyklepal Usman, vyklepal tě Colby a vyklepal by tě i Burns, kdyby ses zápasu s ním nebál,“ otevřel si Askren ústa během živého streamu na svých sociálních sítích.


„To ani nepřipomínám, jak by dopadl náš zápas, kdyby ses proti mně hned na začátku nerozeběhl… Ale to už je minulost, tu nehodlám řešit, mluvím o přítomnosti,“ pronesl s tím, že v současné chvíli Masvidalova bojová sláva ztratila na lesku.

masvidal titul ufc zadost

„Je to až směšný, jak se na sebe snažíš upozornit... Fighter, který si o sobě myslí, že je lepší, než ve skutečnosti je. Edwardsovi ses tři roky vyhýbal, avšak teď, když má pás, tak bys mu už chtěl čelit? Tak zase zklidni hormon a vrať se do vyzývatelské linie,“ navrhl mu.


Další články