Sleduj nás

Apollo Silva: Oba finalisty Gamechangeru jsem porazil. Teď chci Kozmu!

Apollo Silva: Oba finalisty Gamechangeru jsem porazil. Teď chci Kozmu!FOTO: OKTAGON MMA

Pokud si „Růžový Panter“ myslel, že si dopřeje alespoň chvilku zaslouženého odpočinku, tak byl na omylu. Fanoušci OKTAGONu jej vybrali jako „lucky loosera“ a navíc se o zápas s ním hlásí nebezpečný Brazilec.

Systém pyramidového turnaje Tipsport Gamechanger vždy nabízí návrat jednoho z vyřazených bojovníků zpět do hry. O tom, na koho se usměje štěstí, rozhodují fanoušci svými hlasy. Ve chvíli, kdy vypadl poslední český zástupce David Kozma, bylo prakticky jasné, že volba hlasujících padne právě na něj. Otázkou zůstává, zda by „Růžovému Panterovi“ neprospěla spíše delší pauza, ve které by si odpočinula jeho hlava, která v posledních zápasech inkasovala strašné bomby.

David se po dlouhých letech dominance dostal do pozice, kdy se musí vyrovnat s již druhou prohrou v relativně krátké době. Obě porážky přišly s top oponenty, takže se není určitě za co stydět a propadat panice. Určitě se ovšem musí zvážit to, aby si odpočinulo tělo, které od Brita Veličkoviče i Apolla inkasovalo v posledních letech tvrdé bití. Právě posledně jmenovaný se ale důrazně hlásí o odvetu.


„V první řadě gratuluji Davidovi k výhře v hlasování. Myslím, že bychom společně mohli dát fanouškům skvělý zápas. Byl by to zlatý hřeb pro všechny, kteří milují MMA! Tenhle zápas navíc dává smysl, protože Kozma je číslo jedna v žebříčku a prohrál, zatímco já jsem dvojka a zvítězil jsem,“ vyhlásil Apollo na sociálních sítích.

Nutno uznat, že první souboj Apolla s Kozmou, který se odehrál na OKTAGONu 24, byl jedním z nejlepších zápasů, které žlutočerná organizace fanouškům nabídla. Strhující bitvu, kde se výhra přelévala ze strany na stranu, vyhrál na body David, a tak je jasné, že chce Silva srovnat skóre a prohru mu oplatit. Zdravotní pauza, kterou by si měl „Růžový Panter“ dopřát, nahecovaného Brazilce vůbec nezajímá.


„Respektuji náklonost fanoušků, kterou ke Kozmovi máte, ale pokud potřebuje odpočinek, tak ať svoje místo uvolní tomu, kdo chce zápasit. Bojoval jsem s oběma finalisty Tipsport Gamechanger a za mě jsem oba zápasy vyhrál. Pro toho, kdo se rozhodl jít cestou bojovníka, neexistuje odpočinek. Všichni jsme měli těžké zápasy! Bojovník bojuje a na tom se nic nezmění,“ rozčílil se Apollo, který je očividně připravený si o svoje místo na vrcholu říkat i nadále.

Zdroj: Apollo Silva Instagram, OKTAGON MMA


Další články