Sleduj nás

Ani Oktagon nechce, aby byl Vémola šampionem, odhalil Ilič

Ani Oktagon nechce, aby byl Vémola šampionem, odhalil Ilič
Aleksandar Ilič odhalil, že nebyl Oktagonem vybrán náhodou. Organizace údajně hledala soupeře, který konečně vypne „tlučhubu“ Karlose Vémolu.

Na to, jak moc nízké jsou na něho vypsané kurzy, má Aleksandar Ilič vskutku vysoké sebevědomí. Nejenže ví, že mu dnes na Štvanici budou diváci fandit, ale navíc věří, že mu tato podpora přihraje do moci pás polotěžké váhy Oktagonu.

„Hodlám splnit slib, který jsem dal Oktagonu. Vrchní šéf Novotný mě poprosil, abych konečně vyřešil ten jejich problém. Podle nich je Vémola nudný a fanoušci na něj pořád bučí. Sami nechtějí, aby jim tu takový člověk kraloval, takže se teď díváte na nového krále,“ vzkázal českému publiku.

Ilič: Vémola mi bude maximálně cucat pytel


Protože je Karlos přirozený zemař, očekává se od něj, že se při první příležitosti pokusí boj přenést na zem. S touto taktikou nicméně Ilič počítá.


„Jediné, co od něho očekávám, je to, že mi půjde po nohách a bude mi cucat pytel. Však když naposledy zápasil doma, tak na něj lidé jen bučeli. Měl by se sám sebe zeptat, zdali si tímto svým nudným stylem skutečně získává fanoušky. Podle mě ne,“ říkal Ilič.

Fanoušci chtějí vidět vzrušení, které jim on zaručuje.


„Karlos by se měl sám sebe zeptat, zda bude mít lidi skutečně na své straně. Lidé už nechtějí vidět jeho nudné a ošklivé zápasy. On se dokonce snažil wrestlit s týpkem i během boxerského zápasu. A to byl jeho soupeř hudebník, žádný boxer. Slyšel jsem, jak diváci na konci zápasu museli říkat, že chtějí peníze zpátky a že měl dát Oktagon PPV zadarmo,” reagoval, co se v jeho případně „rozhodně nemůže stát“.

vemola ilic vazeni vysledek

Vémola: Ujisti se, že budeš připravený!


Karlos Vémola si ovšem podobné urážky nenechává líbit. Pokud si z něho někdo dělá srandu, že pouze soupeřům oblizuje nohy, tak ať se ten dotyčný ujistí, že se s tím dokáže také vypořádat.

„Ilič mě omrzel po pár větách, co řekl. Pokud ovšem tvrdí, že někomu lížu nohy a pořád dělám to samé dokola, tak doufám, že na to bude připravený. Já totiž přijdu, chytím ho a poletí. Když ví, co budu dělat, tak proč se na to nedokáže připravit? To uvidíte v zápase. Ten člověk podle mě nepředvede vůbec nic. Je úplně bezcenný. Takový člověk prostě nemůže držet pás Oktagonu,“ odpovídal Karlos.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu

Už před zápasem bylo jasné, že tahle ruská mise prověří Tadeáše Růžičku po všech stránkách. Díky změnám na kartě se navíc zápas českého bojovníka posunul až na samotný vrchol celého večera, což jenom znásobilo pozornost a tlak, který byl na Mawara vyvinutý. Samotný souboj nakonec netrval ani dvě minuty, ale i tak nabídl několik zajímavých poznatků.

VIDEO: TKO v prvním kole! Tadeáš Růžička narazil v Rusku na světovou kvalitu