Sleduj nás

Ani legendární Anderson Silva se nedrží při zdi: UFC mě jen využilo a pak odkoplo

Ani legendární Anderson Silva se nedrží při zdi: UFC mě jen využilo a pak odkoplo
I když mu je nyní už sedmačtyřicet let, stále si přeje zůstat aktivní. Slavný brazilský Pavouk, který se řadí mezi nepochybně to nejlepší, co v UFC kdy bylo, je přesvědčený, že by si každý člověk měl řídit svou vlastní budoucnost. V jeho případě ovšem Dana White rozhodoval za něj.

„Jsou to dva roky zpátky, co mě každý člověk z UFC začal odepisovat. A mluvím zde hlavně o Danu Whiteovi. ‚Oh, Anderson už nemůže a nesmí vícero bojovat!‘ Vůbec bych od člověka, se kterým jsem pracoval tolik let, neočekával, že na mě bude kydat takové sračky. Cítím se nerespektován už jen kvůli tomu, co jsem pro UFC udělal,“ rozhovořil se Silva.

„Pokud prorazíte v tak náročném sportu, jako je MMA, měli byste svým fighterům vzdát respekt. V tomto ohledu se mi ale žádného uznání nedostalo, naopak mě Dana všude pomlouval a mluvil za mě. ‚Anderson končí kariéru. Tohle je jeho poslední fight. Už na to nemá!‘ To byly kecy! Nikdo přeci nemůže mluvit za mě! Nikdo za vás nemůže rozhodovat. Skončím, až já sám budu chtít skončit!“ pokračoval.
„Proto cítím, že mě UFC jen využilo a následně odkoplo. Vůbec nerespektovalo můj přínos pro tento sport. A jako vrchol toho všeho musím říct, že když už jsem odešel z UFC, tak se White postaral, aby mě nepřijali nikde jinde. Na tohle nikdy nezapomenu. Kariéru jsem měl v této organizaci skvělou, ale na tyto věci, které se udály za oponou, nikdy nezapomenu!“ dodal pro MMA Fighting.


Další články