Sleduj nás

Ani chvíle odpočinku! Karlos Vémola vyrazil z operačního sálu hned do tělocvičny

Ani chvíle odpočinku! Karlos Vémola vyrazil z operačního sálu hned do tělocvičny

Neuvěřitelné, jak pevné je Terminátorovo odhodlání. Sotva se podrobil operaci ramene a dva dny na to už vyrazil do tělocvičny.

Karlos Vémola prohrál dost možná nejdůležitější bitvu kariéry, ale jeho sebevědomí to rozhodně nezlomilo. Daná ztráta ukázala, kolik lidí za ním stojí, a on jim tuto podporu vrací formou sebezdokonalování, které přichází i v době, kdy by se měl zrovna šetřit.

„Není čas, ztrácet čas. Pořád věřím, že tvrdá dřina se vyplácí,“ prozradil Karlos z tělocvičny, kam se dostavil jen druhý den po operaci, jeden po propuštění z nemocnice.


„Udělal jsem jednu chybu a ta chyba mě nemůže stát život a kariéru. Mám za sebou tisíce, možná desetitisíce fanoušků, co při mně stojí,“ odhaloval, že hodlá makat kvůli nim i kvůli své rodině.


Současný Karlosův trénink byl zaměřen hlavně na spodní část těla. Svou levou ruku, v níž měl natržený sval, by správně neměl využít několik dlouhých týdnů, ovšem pokud se jedná o Terminátora, možná bychom se nemuseli divit, kdyby se uzdravil dříve.

Kdy se Vémola vrátí do klece, to je těžké předpovídat. Na pozápasové tiskové konferenci Oktagonu 15 uvedl, že by rád stihl letní turnaj na Štvanici. Jeho obětí by měl být někdo, kdo ho dovede k odvetě s Attilou. Jednou z možností je Virgil Zwicker, jenž ovšem více než s MMA soupeři bojuje se zákonem.


Další články

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu

Dvě těžké váhy evropského MMA v sobě. Oktagon a KSW se momentálně přetahují o nadvládu nad starým kontinentem. Přestupy mezi organizacemi tak budou mít stále třaskavější nádech a očividně půjde i o ty největší hvězdy.

Ředitel KSW: Chceme Patrika Kincla z Oktagonu