Sleduj nás

Andrew Cancio šokoval celý svět a po skalpu Machada převzal žezlo na WBA trůnu super pérové váhy

Andrew Cancio šokoval celý svět a po skalpu Machada převzal žezlo na WBA trůnu super pérové váhy

Pokud milujete box, tak jste si rozhodně nemohli nechat ujít zápasy, které se odehrály během noci ze soboty na neděli, v nichž současní šampioni vystavili v risk své pracně vydřené tituly. Dva z nich uspěli, avšak jeden zaváhal a všem tak připravil překvapení.

Andrew „El Chango“ Cancio (20-4-2, 15 KO) tak trochu šokoval svět, když se mu v titulové bitvě podařilo knokautovat předtím neporaženého WBA šampiona super pérové váhy Alberta Machadu (21-1-0, 17 KO).

Úspěšnou obhajobu (v pořadí již čtvrtou) má za sebou WBC král super bantamové váhy Rey Vargas, který na body (3x 117-108) udolal Franklina Manzanillu.


V noci ze soboty na neděli se dařilo také čtyřiadvacetileté americké hvězdě Gervontu Davisovi (21-0-0, 20 KO), jenž navázal na své doposud bezchybné tažení výhrou nad Hugem Ruizem (39-5-0, 33 KO) a drží si tak svou neotřesitelnou pozici WBA „Super“ šampiona super pérové váhy.

Kompletní výsledky z eventu ve Fantasy Springs Casinu najdete zdez Dignity Health Sports Parku pak naopak zdeDalší články