Sleduj nás

Andrej Kalašnik: Stále mám v sobě oheň a dokážu bojovat s evropskou špičkou!

Andrej Kalašnik: Stále mám v sobě oheň a dokážu bojovat s evropskou špičkou!Foto: OKTAGON MMA

Čas od času vám prohra dokáže přinést srovnatelné pocity s vítězstvím. „AK 47“ přijal největší výzvu své dosavadní kariéry, a i když na turnaji OKTAGON 49 padl, mohl se vrátit domů naplněn pozitivní energií.

Majitel Oktagonu Ondřej Novotný po svých bojovnících vyžaduje, aby se aktivně podíleli na promování svých zápasů. Dost často tak máme možnost sledovat křečovitou snahu o trashtalk nebo na sílu hranou agresi na vážení. Brněnský bijec si dokázal najít svoji vlastní, veskrze originální cestu. V sérii videí, které uveřejňoval na svých sociálních sítích, představil své kníraté alter ego. O tom, že se záměr povedl, svědčilo hromové přivítání, které si pro Andreje připravili němečtí fanoušci, a to i ve chvíli, kdy nastupoval proti jejich miláčkovi.

„Tím svým představením se zapsal do povědomí fanoušků. Diváci mu fandili. Byl to první Čech, který nastupoval na německé půdě, a diváci ho ocenili. Vítali ho a fandili mu. Bylo to super,“ pochválil Andreje jeden z majitelů Oktagonu Pavol Neruda. „AK 47“ se kromě skvělého nástupu blýskl i v zápase. Z hvězdného soupeře si nesedl na zadek, ale bez bázně a hany si to s ním rozdal ve velkolepé bitvě. To, že nakonec nezískal cenné vítezství, sice zamrzí, ale na skvělém dojmu, který Kalašnik zanechal, to nic nemění.


„Musím říct, že Niklas Stolze je jeden z nejlepších veltrů v Německu. Je nesmírně komplexní a má všude co nabídnout. Kromě skvělého wrestlingu a země má i výborný postoj. Já se pokusil dodat do zápasu nějaký oheň. Jsem pověstný svým wrestlingem, ale v tomhle souboji jsem chtěl být trochu jiný. Chtěl jsem udělat atraktivní zápas, ale jak jsem řekl, on je jeden z nejlepších v Německu. Dokázal ukončit největšího vagabunda z Brna, což je obrovský úspěch,“ složil Andrej poklonu svému soupeři.

Kalašnik si tak připsal na své konto druhou porážku v řadě. Ta první přišla od dalšího top bojovníka Luise Glismanna, takže rozhodně není třeba věšet hlavu, ale spíše hledat pozitiva a vyhlížet světlé zítřky. Pokud příště Andrej předvede stejnou energii jako v Kolíně, výhra jej určitě nemine.


Zdroj: Oktagon tisková konference


Další články