Sleduj nás

Anderson Silva vs. Israel Adesanya: Hvězdný duel, jehož vítěz vyzve šampiona střední váhy

Anderson Silva vs. Israel Adesanya: Hvězdný duel, jehož vítěz vyzve šampiona střední váhy

Anderson Silva čekal na McGregora, ale poté mu šéf UFC slíbil boj o titul, když porazí Israela Adesanyu, a rázem nebylo nad čím uvažovat. Totéž samozřejmě platí i opačně. 

Melbourne se může těšit a společně s ním i celá Austrálie, která si užije bojů těch nejlepších zápasníků ze střední váhy až až. Současná karta mluví hlavně o dvou hvězdných párech, přičemž jeden obstará již zmíněný Spider s Last Stylebenderem a druhý v bitvě o titul Robert Whittaker a Kelvin Gastelum. 

Anderson Silva vs. Israel Adesanya

Nechybělo ovšem moc a se slavným Silvou bychom se v oktagonu již tak brzo a navíc opět v této hmotnostní kategorii jen tak nesetkali. „Dana (White) mě navštívil v Los Angeles, aby mi představil podmínky fightu. Původně jsem odmítal, protože jak všichni vědí, tak mě Conor vyzval k boji, což jsem přijal,“ vysvětloval.

Pak ale přišla nabídka boje o titul, pokud bude Adesanya poražen. „Byl jsem překvapen. Dana mi v případě úspěchu slíbil možnost vyzvat šampiona a tady už nebylo nad čím uvažovat. Denně trénuji, jsem ve skvělé formě, mohu jít do toho,“ prohlásil nadšeně dnes již třiačtyřicetiletý hrdina, jenž je stále plný energie. 


Ti, co se těšili na souboj s Conorem, smutnit ještě nemusí. „Kdoví, třeba to bude můj zápas číslo dva (po UFC 234). Pokud nad Isrealem uspěji, pak duel číslo tři. Všechno je možné, uvidíme,“ potvrzoval, přičemž zvážil oba možné průběhy. The Stylebender je totiž o čtrnáct let mladší a navíc mnohem hladovější. I jeho se ta šance bojovat o titul týká.


Další články