Sleduj nás

Anderson Silva vs. Conor McGregor? Sázím barák i s autem na Spidera, říká legenda MMA

Anderson Silva vs. Conor McGregor? Sázím barák i s autem na Spidera, říká legenda MMA

Slavný brazilský zápasník sice už návrat na scénu neplánoval, jenže potom se objevila nabídka, kterou by jen málokdo dokázal odmítnout. Conor se s Andersonem tak dlouho pošťuchovali, že jejich vzájemnému střetnutí nechybělo moc už v minulosti. Nyní by se ovšem věci měly napravit.

„Jde o to zjistit, kdo z nás dvou je lepší,“ nechal se slyšet před několika dny Anderson Silva, který tím nastartoval horké spekulace, že se již brzy budeme moct těšit na další velkolepý duel. Zástupci obou táborů se již údajně sešly, jenom se čeká na potvrzení ze strany irského bojovníka, jenž i s ohledem na předvolání k nevadské vyšetřovací komisi nemůže nic uspěchat. „Výzva byla přijata, takže je teď už jenom na Conorovi, kdy se objeví,“ doplnil nám Spider.

Anderson Silva vs. Conor McGregor


A jelikož se žhavé novinky v dnešní době šíří opravdu rychle, nemůžeme se proto divit, že tato zpráva nezůstala dlouho bez povšimnutí. Již spousta uznávaných zápasníků se k onomu tématu vyjádřila, avšak tvrzení jisté legendy MMA bylo asi nejpoutavější. Antonio Rodrigo Nogueira si je natolik jistý dominancí svého brazilského kolegy, že by kvůli tomu prohrál i vlastní střechu nad hlavou. „Conor vs. Silva? Sázím barák i s autem na Andersona!“ řekl bez váhání.

Daná odpověď ale zaskočila přísedící novináře z deníku „Combate“, které zajímalo, odkud bere takové přesvědčení. Noguiera tedy hned vše vysvětlil. „Vím, že je McGregor v současném bojovém světě významnou osobností, která si v ostrém souboji umí dobře hlídat odstup, ale pokud jde o pravého mistra ve svém oboru, neznám nikoho jiného, kdo by si hlídal odstup lépe než Silva. Ať už jste sebelepší zápasník, co je ochotný furt postupovat dopředu, proti Silvovi nemáte šanci,“ říká.


McGregor je v současném bojovém světě významnou osobností

Horší problém je s hmotností, neboť Conor nám nedávno shodil do lehké váhy a teď by musel skoro 10 kg přibrat. I proto není kam spěchat. „Anderson může jít dolů na 80 kg, což znamená, že by Conor musel nabrat trochu železa. Podle mě si ale tuto příležitost nenechá ujít, protože všichni víme, že před dvěma roky jí už moc nechybělo. Otázka ale je, jak moc si vědomě bude chtít nechat ublížit. Jednalo by se o souboj dvou atletů, kteří umí mlátit i kopat, ale i tak si nemyslím, že má Conor nějakou šanci,“ uzavírá.


Další články