Sleduj nás

Anderson Silva: Já i Conor jsme připraveni bojovat. Jdeme za Whitem!

Anderson Silva: Já i Conor jsme připraveni bojovat. Jdeme za Whitem!

Anderson Silva myslí svůj zápas s Conorem McGregorem opravdu vážně. Dokonce tak moc, že již začal shazovat váhu, aby se v klíčový den dostal na 80 kg.

Chael Sonnen, který si vede svůj vlastní YouTube kanál, ve svém posledním videu zveřejnil záběry, jež mu exkluzivně zaslal sám slavný Spider. Ten se zmínil o svých budoucích plánech a i tom, jak přijatou výzvu bere vážně.

„Zdravím, Chaeli, jak se máš?“ ptal se na úvod videa Silva. „Jak jsem mluvil o svém ‚super-fightu‘ s Conorem, tak jsem již začal shazovat. Nechci, aby lidi říkali: ‚Oh, Anderson Silva neudělá váhu apod.‘“

„Takže jsem začal trénovat a jsem plně připravený. Conor je připravený také. Už zbývá vyřešit jenom jedna věc – Dana White. Potřebuji, aby ten zápas dostal zelenou. Tak pojďme!“ burcoval.


Dnes je to něco málo přes týden, co nejdéle vládnoucí šampion Anderson Silva poslal do Irska zápasnickou výzvu. Málokdo asi čekal, že se prakticky vmžiku dočká kladné odpovědi, což pro legendárního Pavouka bylo signálem začít trénovat. A jak se sám nechal slyšet, s šéfem UFC ještě promluví.

Dana White před pár dny sdělil, že úplně nejchytřejší věc, kterou teď Conor McGregor může udělat, je počkat si (možná až do nového roku) na souboj s vítězem duelu Khabib vs. Gaethje. Dokázal by ovšem Notorious čekat tak dlouho? Na 95 % nikoliv.


A prezident organizace to moc dobře tušil, a proto podotkl: „Možná to Conor nevydrží a bude chtít bojovat o něco dříve. A pokud bude chtít bojovat dříve, tak za námi přijde a my něco vymyslíme.“ Inu, jeden scénář nám právě leží před očima. 


Další články