Sleduj nás

Anderson Silva exkluzivně: Conor se bojí, že by prohrál se „starým mužem“

Anderson Silva exkluzivně: Conor se bojí, že by prohrál se „starým mužem“

Zdali na souboj Spidera s Notoriousem dojde, to je stále ve hvězdách, přitom je očividné, že minimálně z jedné strany velký zájem je. Anderson Silva prakticky potvrdil, že už dříve se daly věci do pohybu, jenomže teď všechno brzdí Conorův strach prohrát již čtvrtý zápas z posledních šesti. A to navíc proti starému muži…

Po celém světě uznávaný Brazilec si přeje vstoupit do oktagonu proti bývalému mistrovi dvou váhových divizí, aby na svá „stará kolena“ byl dalším borcem, který zklidní jeho emoce. Vše přitom začalo úplně jinak, protože Conor před nějakým časem Silvu vyzval a ten jeho žádost o tanec na horké půdě osmiúhelníku přijal.

„S UFC jsme o tom sice ještě nemluvili, ale já osobně jsem Conorovu výzvu přijmul,“ sděloval svým příznivcům během živého přenosu na sociálních sítích slavný Spider. „Nehodlám skončit, jsem zde, trénuji každým dnem, nikdy jsem neztratil chuť bojovat, už jenom čekám na svou další příležitost,“ pokračoval ve svém rozhovoru.

Notorious ovšem mohl trochu přehodnotit své plány. Když prohrál s Khabibem, rád by nabral ztracenou čest v podobě odvety, jež je rovněž v nedohlednu. Silva to však vidí jinak. „Myslím si, že se jenom bojí prohrát se starým mužem, protože takovou ztrátu by neunesl,“ uvedl třiačtyřicetiletý zápasník, s nímž se na bojové scéně vídáme už od roku 1997.

Anderson Silva vypráví exkluzivně


O pravdivosti tvrzení nás před několika dny přesvědčil i Spiderův trenér. „Není to pro nás žádná novinka. Už od UFC 200, kdy Anderson bojoval s Cormierem, se o jejich střetu mluvilo. Jediné, co Silvu zastavilo, byla prohra,“ potvrdil Rogerio Camoes, který tehdy přiznal, že by se zmíněné duo utkalo ještě předtím, než se Conor ze světa MMA na nějaký čas vytratil.

Ten stejný muž potom pokračoval. „McGregor byl předmětem našeho zájmu již dříve a nyní se k němu pouze vracíme. Jediný rozdíl je v tom, že předtím byl na vrcholu svých sil, což bylo ještě větším lákadlem pro všechny diváky,“ doplnil Camoes, jenž poznal jisté výpadky formy u jindy hvězdného Ira, čímž nebyl prvním ani posledním, kdo poznal, že v souboji s Khabibem nebyl ve své kůži. Prakticky svůj duel prohrál ještě dříve, než začal.


Další články