Sleduj nás

Alexander Volkanovski: Jsem Hollowayova největší noční můra

Alexander Volkanovski: Jsem Hollowayova největší noční můra

Další kandidát na titulovou výzvu v pérové váze pod vlajkou UFC nám byl odhalen. Alexander „Great“ Volkanovski porazil na konci roku Chada „Money“ Mendese a ihned oslovil Hollowaye. 

„Prostě se chci jen vystřelit po tom žebříčku nahoru,“ řekl třicetiletý australský hrdina, který si na své konto napsal již devatenáctou výhru (19-1-0). 

Tento stroj na knokauty věří, že by s ním současný šampion Holloway rozhodně neměl lehkou chvilku. „Spíše bych řekl, že jsem jeho noční můra,“ neváhal ani na moment. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Alexander Volkanovski v UFC

Kde bere takové sebevědomí ale? „Jsem nejnebezpečnější a nejkomplexnější chlápek v této divizi. Tohle je prostě moje pole. Můžu bojovat proti boxerům i wrestlerům, ani s jedněmi nemám žádný problém,“ pravil pln nadšení ze svého posledního skalpu. 


Nikdo ovšem neví, co bude s Maxem dále. Poté, co porazil Briana Ortegu na UFC 231, aby obhájil svůj pás, tak jej Dana White vyzval, aby postoupil o stupínek výše. Přeci jen měří 180 cm a divizi pérové váhy už přerostl. Jak výškově, tak i zkušenostmi. 

„Bylo by lepší, a bavili jsme s o tom už spolu, pokud by Max šel o stupínek výš. Kdyby se tak stalo, z fleku se mu otevřou brány ke komukoliv z horní pětky tabulky,“ potvrzoval šéf organizace. 

Alexander Volkanovski zvítězil


Sám Holloway to ale vidí jinak. „Uvidíme, co se stane. Mým hlavním cílem je se zapsat do historie s co nejvíce úspěšnými obhajobami. Pokud ale UFC nedá jinak, nakonec se do lehké váhy přesunu, nemám s tím problém,“ sdělil „The Blessed“. 

Máme tu tedy otevřené dva scénáře a jen čas nám napoví, jakým z nich se nakonec režie bude řídit. Přijatelnější pro nás určitě je ten druhý, ovšem samotná zvědavost by jistě ráda viděla i ten první.


Další články