Sleduj nás

Alexander Cverna: Ve vězení jsem se musel mlátit, Pavlíček si zaslouží přes držku

Alexander Cverna: Ve vězení jsem se musel mlátit, Pavlíček si zaslouží přes držku

Alexander Cverna je na českém poli velmi diskutovanou osobou. Se sportem MMA začal přibližně před čtyřmi roky a za tu dobu zvládl celkem patnáct zápasů. Z toho odešel pouze čtyřikrát poražen. Jako poslední působil v organizaci XFN a nyní se chystá na své další bitvy pod značkou Oktagon. Přiznal se, že nad UFC nikdy nepřemýšlel, ale ještě nějaké ty ambice rozhodně má.

„Všude jsou potyčky. Dokud jsem si neudělal jméno, byly problémy. Moje první seznámení s basou bylo, když na mě vlítlo sedm lidí. Hodili na mě deku a dostával jsem. Měl jsem díru v noze, ale ustál jsem to. Lékařská pomoc tam skoro není…,“ začal o něpříjemné etapě v jeho životě. Cverna totiž musel navštívit nápravné zařízení. Ve videu pro PR Record odpovídá, jaké to tam bylo a čím vším si musel projít.


Taktéž prozradil svůj názor na duel Karlos Vémola vs. Marpo, o kterém se aktuálně intenzivně mluví. „Karlos zápas století už nikdy nevyhraje, ale moc dobře ví, že odveta je ve hře a dá do ní vše. Duel s Marpem pro něj nemá absolutně žádnou hodnotu,“ okomentoval zápas, který visí zatím ve vzduchu, Alexander Cverna.

„Koho chci vyzvat? To je Viktor Pavlíček. Už od pohledu je arogantní. Dělá ze sebe něco, co rozhodně není. Měl by mít pokoru. MMA je o uznávání soupeře. Zasloužil by si těžce přes držku. Chci mu legálně rozbít držku a nepřestat mlátit, mlátit, mlátit….“ okomentoval svůj vztah s Viktorem Pavlíčkem.Další články