Sleduj nás

Alex Lohoré se vrací do OKTAGONU, prověří ho rozjetý Zdeněk Polívka

Alex Lohoré se vrací do OKTAGONU, prověří ho rozjetý Zdeněk Polívka
Poslední vystoupení svérázného Francouze v OKTAGONu je již téměř rok stará záležitost. Na turnaji OKTAGON 22 si na body poradil s Tato Primerou, ale poté se s tuzemskou organizací nebyl schopný dohodnout na podmínkách k dalšímu zápasu.

Na podzim měl Alex Lohoré ohlášený zápas v organizaci ARES, ale zatčení pár dní před turnajem jeho návrat do klece zhatilo. Ondřej Novotný se v této době nechal slyšet, že se kroky OKTAGONu a Alexe definitivně rozešly a prohlásil, že jednání s dvaatřicetiletým borcem nikam nevedou. Čas očividně ohladil hrany a nás čeká návrat rapujícího bijce již na turnaji OKTAGON 31 koncem února.

„Přijďte a uvidíte, že musím vyhrát. Musím je porazit všechny!“ vyhlásil na svém instagramovém profilu Da Killa Kid. Šampion BAMMA a UCMMA, který sbíral zkušenosti i v Bellatoru a Cage Warriors, netají svoje titulové ambice ani v OKTAGONu. Ve střední váze již bojoval o pás s Karlosem, ale na Terminátora absolutně silově nestačil. Nyní jde do boje se Zdeňkem Polívkou, který je rozhodně jeden z větších borců v divizi do čtyřiaosmdesáti kilogramů.

„Střední váha bude nyní moje kategorie. Celí rok jsem tvrdě makal, abych v ní obstál a jsem připravený,“ smetl Alex veškeré pochybnosti ze stolu.

Comeback se mu pokusí znepříjemnit momentální čtyřka žebříčku Zdeněk Polívka. Gameover má za sebou nabitý rok, ve kterém stihl čtyři zápasy. Nejprve ukončil kariéru UFC veteránovi Ericu Spicelymu a poté na body přetlačil Poláka Bryczeka.


„Deset let v kole … Myslím si, že nejtěžší na MMA je právě vytrvat a zůstat, pro malou naději a křehký sen,“ zhodnotil svoji kariéru nenápadný, ale stále se lepšící bojovník. Pokud je jeho křehký sen titul organizace OKTAGON, tak právě výhra nad Lohorém by mohla být poslední krůček k vytouženému boji o pás.

Další články