Sleduj nás

Alex Cverna: Benda všem shazuje IQ, ale nemá koule čelit následkům. Kdybych mohl, zmlátím ho klidně zadarmo

Alex Cverna: Benda všem shazuje IQ, ale nemá koule čelit následkům. Kdybych mohl, zmlátím ho klidně zadarmoFoto: Clash of the Stars

Alexu Cvernovi je stále nevolno, jen když slyší jméno Karlos Benda. Ty spory jsou tak silné a osobní, že nebude mít klid, dokud nedojde na nějakou fyzickou konfrontaci.

Momentálně se sice Cverna připravuje na svoji titulovou bitvu, která ho bude čekat 16. září v organizaci I Am Fighter proti Davidu Závodovi, ale určitě by se nezlobil, kdyby mu už teď nějaký promotér domluvil zápas s rivalem Karlosem Bendou.

Důvody jsou osobního rázu

Před více než rokem totiž Karlos na svém YouTube kanálu natočil video, ve kterém Alexe „pomluvil“ a veřejně ho tím zostudil. Uběhlo přes dvanáct měsíců a dodnes se přes tuto „urážku“ elitní česká těžká váha nedokázala přenést.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Směrem k Bendovi to není výzva, ale spíše taková pomsta, protože on se do mě už někdy před rokem opíral na svém YouTube kanálu a od té doby mě to strašně štve. Já nějakého Bendu nikdy neznal a on se do mě naváží? Tak je normální? Když se chce vyjadřovat jako chlap, tak ať brání svá slova jako chlap,“ vyjasňoval nám Cverna, jak celý spor vznikal.

Už to nemohl vydržet

„Chtěl jsem mu to vyčíst už na minulé akci Clash of the Stars, ale to jsem si to ještě rozmyslel. Teď jsem ho ovšem pozorně sledoval na těch tiskových konferencích a už mě strašně štvalo, jak se chová a jak lidem shazuje IQ a jak si o sobě myslí, že je největší king,“ líčil Alex.


„Kdybych tu šanci měl znova, jednal bych stejně, protože je Karlos jen pouhá nicka. Říkali mi to o něm i jeho blízcí, a dokonce i jeho bývalá rodina, že to je nula a hraje si na něco, co vůbec není. Každého jen shazuje a pomlouvá!“ čílil se.

Nabídka k zápasu tedy stále platí

„Ano, pořád platí. A furt bych tu bitvu chtěl. Není to o tom, že bych za to chtěl nějaké prachy, já ho klidně zmlátím zadarmo, ale kdybych za to nějaké peníze dostal, tak bych celou částku věnoval na charitu,“ odpověděl Cverna.

Nebudeme si dělat nějaké iluze, ale naděje umírá poslední. Promotéři Clashe vědí, že je tato bitva velice zajímavá a Alex by pro jejich sestavu byl hvězdnou posilou. Karlos Benda by se boji s profesionálem nebránil, což nám koneckonců sdělil ve společném rozhovoru, ale chce si počkat, až bude mít natrénováno a bude se na souboj profesionálních rozměrů skutečně cítit.


Zdroj: Autorský text


Další články