Sleduj nás

Aleš Bejr: Co to bylo, Jaromíre? Máš rány jako žena. Už mě nezajímáš, jdi si platit dluhy

Aleš Bejr: Co to bylo, Jaromíre? Máš rány jako žena. Už mě nezajímáš, jdi si platit dluhyFoto: Clash of the Stars

Aleš Bejr i po zápase pořádně zpražil Jaromíra Soukupa a zaslal ostrý vzkaz promotérovi Le Symu.

Patřil mu hlavní zápas večera, ale že by si ho nějak užil, to se říct nedá. Aleš Bejr přišel do klece s jasným úmyslem – zamordovat svého soupeře a opět se co nejrychleji věnovat skutečnému cíli. A tím není „nějaký“ Soukup, nýbrž promotér Tomáš Le Sy.

„Mě nezajímá žádný Soukup! Ty jeho rány jsem ani necítil! To bylo jak od ženský!“ spustil Aleš Bejr pořádně zostra při dotazu, proč se nedržel boxerských pravidel a šéfa Barrandova okamžitě začal usměrňovat hlavičkami.


„Ty rány jsem od pana Jaromíra ani necejtil. Co to bylo? To mě mlátila žena? To bylo hrozný!“ křičel Bejr do videa. „Jaromíre, ty mě nezajímáš, jdi si platit dluhy a dělej si svoje atrakce. Insolvence nebo všechno, co máš, to mě nezajímá, já chci Lesíčka!“ dával jasně najevo své úmysly.

„Jenom jsem tam Lesíčka zahlédl za klecí a už se mi zatmělo před očima! Lesíčku, doufám, že to přijmeš. Zápas bez rukavic, malá klec. Open pravidla a open váha!“ dožaduje se.


„Já jsem připravený bojovat klidně hned, bez publika, mě to nezajímá. Já nepotřebuji vyprodávat žádné O2 areny, já na to se*u! Lesíček mi slíbil zápas. Já ho jsem ho zákeřně napadl a on řekl, že v dalším zápase půjde se mnou, ale najednou tu je Soukup. Chápete to?“ dodal rozohněný Bejr.

I když Aleš Bejr řekl, že na žádnou O2 arenu čekat nehodlá, nakonec to stejně asi tak dopadne. Vzhledem k tomu, jak dlouho je jeho souboj s Le Sym promovaný a jaký zájem o to lidé jeví, je jasné, že si to zaslouží představení pouze na té největší možné scéně. A na tu se přesuneme pravděpodobně až na konci současného roku. Ještě před Prahou se Clash ukáže v Ostravě a následně v Brně.Další články