Sleduj nás

Aktuálně: McGregor se údajně připravuje na návrat. Prověří ho José Aldo?

Aktuálně: McGregor se údajně připravuje na návrat. Prověří ho José Aldo?

Zvláštní případ Conor McGregor opět jednou budí zájem široké veřejnosti, když se začaly rodit zprávy o jeho možném návratu. Zatím sice nic není oficiální, ale známe podrobnosti!

Šéf UFC Dana White již dlouhé týdny jeví velké známky sebevědomí, že jsme se s Conorem v kleci neviděli naposled. Svá slova několikrát potvrdil v živých přenosech a svou jistotu prokázal i nedávno.

„Myslím si, že se Conor vrátí buďto ještě v tomto roce, nebo začátkem toho příštího,“ pravil White pro live stream TMZ Sports, kde rovnou dementoval všechny spekulace, které by Notoriouse spojovaly s Jorgem Masvidalem. „Ne, sakra ne. Masvidal je na Conora příliš velký,“ doplňoval White.


Od tohoto rozhovoru neuběhly ani dva týdny a ihned se obzor poněkud rozjasnil. TalkMMA na twitteru prozradil, že by se McGregor měl vrátit už na UFC 244, jež se pořádá 2. listopadu v jeho oblíbené Madison Square Garden, kde by mělo dojít k dlouho vyhlížené odvetě s Josém Aldem.


V návaznosti na tuto spekulaci je třeba potvrdit, že nedávno „Scarface“ Aldo podepsal s UFC novou osmizápasovou smlouvu, ačkoliv již plánoval, že odejde do MMA důchodu. Jeho hlavním motorem je odveta s Conorem, po níž toužil několikrát. A sám Conor naopak na internetu několikrát prozradil, že mu ji jednou dopřeje. Je tedy na čase, aby dostál svému slovu.

Dle současných informací by se však souboj neuskutečnil ve váze pérové jako v případě jejich prvního střetu, nýbrž ve váze lehké, což by znamenalo Aldův přesun nahoru. S tímto krokem by ale neměl mít žádný problém. Celou situaci budeme i nadále monitorovat.Další články