Sleduj nás

Aktuálně! Mayweather je připravený dát McGregorovi odvetu, trvá však na jedné podmínce

Aktuálně! Mayweather je připravený dát McGregorovi odvetu, trvá však na jedné podmínce

Dlouho, opravdu dlouho volá Conor McGregor po boxerské odvetě s Floydem Mayweatherem a nyní to vypadá, že by se jí přeci jenom mohl dočkat. Doposud neporažená americká legenda to potvrdila pro redaktora z TMZ Sports.

„Chlape, jestli mi pořádně zaplatí, jdu do toho,“ odpovídal ústřední člen The Money Teamu, který na konci minulého roku veřejně oznámil, že ho letos čeká ještě alespoň jeden návrat do nitra ringu. Pouze se neví, kdo bude soupeřem.

„Pokud mi zaplatí, tak Conorovi znovu nakopu prdel. Udělám to, co dělám vždy. Vyzvednu prachy, které dostanu za to, abych mohl i nadále vyprávět svůj příběh,“ podotkl Mayweather, milovník financí a nejbohatší sportovec uplynulé dekády.


Důležitou informací pro nás je, že se další Mayweatherův zápas bude konat pod křídly prezidenta UFC Dany Whitea, který se chystá zavést do oběhu novou boxerskou stáj Zuffa Boxing. O větším trháku by žádný jiný promotér na světě nemohl ani snít.


McGregor je přesvědčený, že se poučil ze svých předchozích chyb a napodruhé by svého soupeře knokautoval. Danému tvrzení se ovšem nedávno Floyd vysmál a uvedl, že na zápas s Conorem ani netrénoval, protože ho nepovažoval za opravdovou hrozbu.

Jaká částka by ovšem přesvědčila člověka, jako je Mayweather? Vzhledem k tomu, že v prvním zápase to bylo 275 milionů dolarů, tak do odvety určitě nižší sumu neočekávejme.


Další články