Sleduj nás

Agáta Hanychová: Kincl je prostě jednoduchý kluk s nudnou manželkou

Agáta Hanychová: Kincl je prostě jednoduchý kluk s nudnou manželkouFoto: Fitness Factory Jihlava

"Patrik Kincl je namachrovaný tupec," komentovala Agáta Hanychová ihned zápas mezi Karlosem Vémolou a Patrikem Kinclem.

Nyní však konečně vysvětlila svá slova a během živého přenosu odhalila, proč nemá ráda šampiona střední váhy Oktagonu a narážela i na jeho manželku.

Agáta Hanychová otevřeně přiznala svou náklonnost k Vémolovým, což bylo zřejmé i z jejího hodnocení zápasu. Bezprostředně po něm, kdy Vémola utrpěl silný otok obličeje, se zaměřila na Patrika Kincla.


Během vysílání na Instagramu vysvětlila své stanovisko a zdůvodnila, proč nazvala Kincla "namachrovaným tupcem".

"Vadilo mi jeho chování před zápasem s Vémolou. Vlastně ho vůbec neznám. Všichni ho mají rádi, protože je z Hradce Králové a je vzorný. Vémola je rebel z Prahy. Takže ano, nechová se tak, jak by se líbilo všem," uvedla Agáta a upozornila, že Vémola je zodpovědný za popularitu Oktagonu.


"Před rokem ho všichni zbožňovali a teď ho všichni kritizují," podivila se Hanychová, která se znovu vrátila ke Kinclovi a dotkla se i jeho manželky.

"Tady máme Patrika Kincla s nudnou manželkou," ironizovala, čímž naznačila, že Pavla Kinclová není podle jejího vkusu.

"Je to naprostý hlupák. Nelíbilo se mi jeho chování. Vlastně jeho celkové chování, jak před zápasem očerňoval Karlose. Myslím si, že je nejsnadnější takhle očerňovat lidi. Takže ho nemám ráda a nemusím ho znát," dodala Hanychová.


Nenávist vůči Vémolovým byla v průběhu roku tak velká, že se i majitel Oktagonu Ondřej Novotný na Instagramu ohradil a požádal všechny, aby se vyvarovali komentování rodin sportovců. Stejným způsobem se vyjádřil i trenér André Reinders, který tvrdí, že nenávist a posměch nemají vůči sportu místo.


Další články