Sleduj nás

Adesanya uvedl datum popravy Jonese. Z jeho kvalit obavy nemá, už se mu jen vysmívá

Adesanya uvedl datum popravy Jonese. Z jeho kvalit obavy nemá, už se mu jen vysmívá
Stejně jako spousta ostatních, ani Israel Adesanya nebyl uchvácen výkonem Jona Jonese z UFC 247, kde s odřenýma ušima ubránil svůj titul šampiona polotěžké váhy.

„Už se ho nikdo nebojí, svá nejlepší léta má za sebou. Myslím si, že brzy prohraje, a pokud ne, tak ho osobně dorazím,“ nechal se slyšet držitel pásu ze střední váhy, který už delší dobu vyhlíží souboj právě s Jonesem. Dává si ovšem na čas, neboť sám patrně cítí, že čím déle si počká, tím snazší pro něj ta bitva bude.

„Jones už není tak silný, hladový ani efektivní. V zápase s Reyesem se to snažil hrát na body, chtěl vyhrát jednotlivá kola, ale ve skutečnosti vyhrál leda tak hovno,“ zostuzoval Adesanya výkon svého rivala z vyšší hmotnostní kategorie.


Sporný výrok rozhodčích nicméně chápe. „Na ten duel se můžete dívat z několika různých úhlů pohledu. Někdo věří, že to měl Reyes vyhrát, jiní věří, že to měl Reyes prohrát, no a já soudím, že by tomu slušela remíza,“ uvedl třicetiletý Nigerijec.

I na Israele Adesanyu budou nyní čekat povinnosti šampiona. Boje s Jonesem se ale nevzdává. „Chci se s ním utkat. Nikdo mě do toho nenutí, ale tohle je osobní. Nezajímá mě, jestli zůstane šampionem, v létě 2021 se spolu střetneme. Raiders Stadium, Las Vegas, buďte připraveni!“ pronesl odhodlaně.


Další články