Sleduj nás

Adesanya: Ty tři prohry s Pereirou nic neznamenají. Až ten, kdo se směje naposled, se směje nejlépe

Adesanya: Ty tři prohry s Pereirou nic neznamenají. Až ten, kdo se směje naposled, se směje nejlépe
Tři prohry proti stejnému soupeři? Nevadí! Israel Adesanya i tak ví, že je lepším bojovníkem jak Pereira. A ještě se mu rád zasměje.

Staré známé přísloví nám říká, že je úplně jedno, jaký je průběh bitvy. Podstatné je, kdo vyhraje celou válku. A v jedné takové se nachází dnes už bývalý mistr střední váhy UFC, který si brousí zuby na čtvrté měření sil s tím stejným soupeřem... Přesně tím, se kterým už třikrát prohrál...

"Věřte mi, když vám říkám, že v příštím zápase budu bít Alexe od gongu do gongu. Dokud mě sudí nezastaví, bude z něj stříkat krev. Bude to naprostá dominantní a jednoznačná záležitost," věří nigerijský bojovník, který svou mysl nastavil do jakéhosi vražedného módu.


"Ty tři prohry, které mám, nic neznamenají. Není podstatné, kdo vyhrál teď, je podstatné, kdo vyhraje příště. A já vím, že jsem lepším MMA bojovníkem. Kdo se směje naposled, ten se směje nejlépe!" vyhodnotil Adesanya ve svém pravidelném podcastu.

"The Last Stylebender" je tedy evidentně rozhořčen, že jej opět porazil ten stejný člověk. Zejména, když to nikdo jiný ve střední váze ještě nedokázal. Protože se však Israel plánuje zapsat do historie, potřebuje tuto prohru odčinit. Ze strany organizace UFC mu již byla s Pereirou zaručena okamžitá odveta.

Další články