Sleduj nás

Adesanya: Ani nechtějte vědět, co Pereirovi v příštím zápase provedu. Hotová jatka!

Adesanya: Ani nechtějte vědět, co Pereirovi v příštím zápase provedu. Hotová jatka!
Israel Adesanya připravuje tu nejhorší možnou pomstu, kterou jen připravit lze. Nejen diváci, ale především Pereira bude zírat.

Prohrát zápas nebývá nikdy jednoduché. Zejména, když na prohry nejste zvyklí a pak vám jednu takovou uštědří váš úhlavní rival, nad kterým jste tři ze čtyř kol dominovali.

Israel Adesanya tak kvůli nepřízni osudu a údajnému vlastnímu zranění nohy přišel o pás šampiona, který si však hodlá co nejrychleji vzít zpátky. Tentokrát bude ale dokonale připravený. Lépe než kdykoliv předtím a jeho zloba se promítne na tváři Pereiry.


„Moc se těším. Moc se těším na další kapitolu, kterou spolu napíšeme. Je to jako z těch knížek, kde hrdina po nepřízni osudu prohrává, ale potom se vzchopí a celou situaci otočí. Přesně tohle bude i můj příběh,“ věří si nigerijský bojovník, který byl ve střední váze až donedávna neporažen.

„Do příště si pro Alexe chystám naprostá muka. Bude to hotová krvavá lázeň. Donutil jsem ho krvácet. A když jsem ho donutil krvácet, tak to znamená, že ho mohu i zabít. Jeho tvář se pod náporem mých úderů zabarví rudou!“ prokazoval Adesanya své sebevědomí, ačkoliv s Pereirou za svou bojovou kariéru už třikrát prohrál…


„Alex mě sice porazil, ale v ani jednom boji vyloženě nevyhrával. Vždy mi chyběl jen malinký kousíček, abych ho udolal. To štěstí si už vybral. Věřte mi, příště ho budu bít od gongu po gong po celých pětadvacet minut boje!“ plánuje Adesanya.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera

Další z galavečerů organizace UFC je za námi a nutno uznat, že hlavní zápas nepřinesl ani zdaleka takový ohňostroj zábavy, jak se očekávalo. Kdo naopak příjemně překvapil je nestárnoucí Holly Holm, která se po prvním rozehřívacím kole rozjela k parádnímu výkonu. Třetí výhru v řadě a jeden z výkonů večera si odnesl přemožitel Lájoše Kleina, Američan Nate Landwehr, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera