Sleduj nás

Abdelaziz: UFC využívá Khabiba, aby zůstalo Conorovo jméno ještě relevantní

Abdelaziz: UFC využívá Khabiba, aby zůstalo Conorovo jméno ještě relevantní

Další ostrý slovní výstřel vyslal manažer Ali Abdelaziz na adresu irského Notoriouse. Dle zmíněné výpovědi již Conorovo jméno vyhasíná a odveta s Khabibem je jedinou věcí, která ho udržuje v popředí zájmu.

„Poslouchejte, Dana White je ten nejlepší promotér, jakého jsem měl kdy možnost vidět. Respektuji ho za to, jakým způsobem tuhle práci dělá. Opravdu hodně se stará o to, aby jméno Conor McGregor mělo ještě nějaký význam. A jediný způsob, jak toho může dosáhnout, je ten, že mluví o odvetě s Khabibem. Nebýt Khabiba, Conor by byl pro tuto hru naprosto irelevantní,“ popichoval Ali Abdelaziz, který má pod svými manažerskými křídly celou řadu hvězdných zápasníků. Mezi předními lze vedle Nurmagomedova uvést třeba i Kamaru Usmana, Codyho Garbrandta nebo Justina Gaethjeho.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Dana White se jako šéf UFC stará o to, aby společnost prosperovala. Doposud největší bitva, jaká se mu podařila uskutečnit, byla právě mezi Khabibem a McGregorem, což k obrazovkám přitáhlo spoustu nových diváků. Díky vylepšené smlouvě se stanicí ESPN se dá očekávat, že by případná odveta budila ještě větší zájem. A takovouto příležitost by si rozhodně White nenechal ujít. I proto přislíbil, že pokud Conor porazí Donalda Cerroneho, bude moct okamžitě znovu bojovat o titul. Jiné scénáře prý nedávají ani smysl.

„Jsou tu rozhodnutí, se kterými souhlasíme, ale jsou tu i rozhodnutí, která nás nutí klepat si na čelo. Dana White to dělá dobře, byznys je pro něho na prvním místě, proto se snaží držet Conorovo jméno relevantní a v bezpečí. V opačném případě, kdyby ho poslal do boje s takovým Justinem Gaethjem, riskoval by strašný masakr, a to si tady nikdo nepřeje vidět. Conor McGregor už je jenom instagramový model, a kdyby náhodou jednoho dne zápasil s Justinem, vypadalo by to jako na popravě prasat. Conor by kvičel, jeho tvář by se nafoukla jako meloun a tělo by se mu zbarvilo všemi barvami duhy,“ dodával Abdelaziz.Další články