Sleduj nás

Abdelaziz pobízí Conora: Hej, ku*vo, chceš Khabiba? Tak sejmi Gaethjeho!

Abdelaziz pobízí Conora: Hej, ku*vo, chceš Khabiba? Tak sejmi Gaethjeho!

Khabibův manažer Ali Abdelaziz představil podmínky, za kterých by se mohla uskutečnit odveta mezi jeho svěřencem a irským navrátilcem Conorem McGregorem.

Ruský šampion z lehké váhy UFC několikrát pronesl, že si Conor odvetu musí zasloužit. Vedle Cowboye mu dal za úkol porazit alespoň devět dalších soupeřů, což je v tomto momentu kariéry poměrně nereálná věc. Jakmile se však objevila velmi lukrativní nabídka od arabských princů, zúžil se seznam těchto soupeřů z deseti na dva.

„Dostali jsme velmi lákavou nabídku ze Saúdské Arábie. Někteří mocní lidé si přejí vidět zápas Khabiba s Conorem a jsou za něj ochotni zaplatit až 100 milionů dolarů,“ prozradil manažer Abdelaziz, čímž jenom povzbudil chuť Dany Whitea, který po této odvetě slintá již od UFC 229.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Zcela bez zásluh to ale údajně nebude. „Hej, ty ku*vo,“ volal Abdelaziz na Conora. „Chceš odvetu s Khabibem? Tak sejmi Justina Gaethjeho!“ přednesl svou hlavní podmínku.


Justin Gaethje (21-2-0) je jedním z aspirantů na titul v divizi lehké váhy UFC. Díky návratu irského Notoriouse se ovšem jeho postavení v žebříčku zkomplikovalo a o svou dominantní pozici přišel.

Kdyby však Conor nesplnil podmínku, Khabibovi by prý nabídka bohatě zaplaceného zápasu neunikla. „Ti stejní lidé ze Saúdské Arábie nám nabízí 100 milionů dolarů také za boxerskou bitvu s Floydem Mayweatherem,“ odhalil Abdelaziz. „Myslím si, že to je reálnější verze než v případě odvety s Conorem, on s Justinem bojovat nebude,“ rýpl si.


Další články