Sleduj nás

Abdelaziz: Oliveira ve své kariéře nic nedokázal. Už brzy bude znemožněn

Abdelaziz: Oliveira ve své kariéře nic nedokázal. Už brzy bude znemožněn
Ali Abdelaziz není nadšený z přístupu, jakým se prezentuje Charles Oliveira. Údajně na to už brzy doplatí.

Současný manažer ruského borce Islama Makhacheva vnímá celou situaci, která předchází turnaji UFC 280. Nutno dodat, že se mu vůbec nelíbí, co vidí.

Charles Oliviera neustále veřejnosti připomíná, že byl Islam na vrchol divize protlačen a že si svou šanci vůbec nezasloužil. I tak ho ale porazí, jelikož se na celém světě údajně nenachází lepší zápasník lehké váhy, než je on.

V manažerovi Abdelazizovi se pomalu začala vařit voda, až to jednou nevydržel a rázně odpověděl. „Oliveira je jenom člověk, který nám tu zahřívá místo, než se na trůn dostaví pravý král. Všichni to celou dobu věděli,“ vyjádřil se.

Pak ovšem svou drzost vystupňoval. „Povím vám jedno, Oliveira nic ve své kariéře nedokázal. Nad nikým nedominuje a nikoho neporáží nijak přesvědčivě. Je to úplný opak toho, co nám tu předváděl Khabib a co po něm předvádí Islam.“


A proto se na trůn lehké váhy již v říjnu opět posadí král s dagestánskými kořeny. „Islam si Charlese osedlá jako koně. Totálně ho znemožní a zavře mu hubu. Bude to taková potupa, že si již podobné sračky ze svých úst dovolit nevypustí,“ věří Abdelaziz.


Další články