Sleduj nás

Abdelaziz: Moji zápasníci brzo ovládnou celé UFC. Garbrandt? Dlouho bude kralovat muší váze

Abdelaziz: Moji zápasníci brzo ovládnou celé UFC. Garbrandt? Dlouho bude kralovat muší váze

Pyšný manažer Ali Abdelaziz se pochlubil slibnými vyhlídkami, které opět o něco vyzdvihnou značku jeho stáje Dominance MMA.

Cody Gabrandt, který právě pod touto renomovanou stájí vystupuje, má na svém kontě pouze jednu výhru, jíž ukončil sérii tří porážek. Přesto si však od UFC vysloužil účast v titulové bitvě v rámci muší váhy.

„Cody bude bojovat o titul, protože je to hvězda UFC. Je to člověk, který toho už hodně dokázal. A muší váha přesně někoho takového potřebuje,“ vysvětloval Abdelaziz, který nepochybuje o tom, že by jeho svěřenec aktuálního šampiona Deivesona Figeuireda neporazil. „Jsem si jistý nejen tím, že Cody vyhraje, ale i tím, že celou tuto divizi ovládne. Bude jí vládnout mnoho let.“


Cody Gabrandt prý bude vládnout UFC

Garbrandt ovšem není jediný, na koho může být egyptský manažer hrdý. „Mám pod sebou spoustu kluků, co čekají na svou příležitost. Khamzat Chimaev je jenom začátek, brzo jich tu bude mnohem více. A všichni mají na to získat pás šampiona,“ domnívá se.


A jedním takovým je například navrátilec Anthony Johnson. „Anthony se určitě vrátí ještě letos a hned v příštím roce bude korunován mistrem,“ dodával Abdelaziz.


Další články