Sleduj nás

UFC on Fox 31: Vítěz před zápasem, poražený po něm. Kevin Lee podruhé ztroskotal na Al Iaquintovi

The Motown Phenom sliboval, že po zápase s ním se vrátí Al Iaquinta zpátky na prelims, avšak jeho slova se proti němu poměrně velmi rychle otočila. Rodák z New Yorku, který naposledy podlehl Khabibovi Nurmagomedovovi, nenechal nic náhodě a svou všestranností, jíž odolával soupeřovým pokusům o submise, si došel pro výhru na body.

„Jsem naprosto zdrcený,“ přiznával poražený borec, který se ještě nedávno chvástal, že zná recept, jak zastavit doposud neporaženého šampiona z jeho váhové divize.

„První dvě, tři kola byla dobrá, ale pak jsem záhadně sundal nohu z plynu. Tento sport umí být kolikrát pěkně krutý, což jsem sám pocítil na vlastní kůži,“ pokračoval.

UFC on Fox 31

Zároveň nevyloučil, že jej tato prohra nastartuje při přechodu do velterové váhy. „Možná je čas na změnu. Už jsem nad tím uvažoval. Potřebuju tomu teď dát chvíli klid a pak se uvidí,“ dodal.

Na druhé straně barikády panovala pochopitelně radost. „Jsem zpátky na špičce žebříčku, to mi dává šanci pomýšlet na velké věci. Tato výhra je pro mě důkazem, že se správnou pílí a odhodláním je člověk schopný dosáhnout všeho,“ reagoval na předzápasová slova chvály svého protivníka, který se místy až chvástal, že Iaquintovi nedá šanci.

UFC on Fox 31, výsledky

Prelims:

• Zak Ottow defeated Dwight Grant via Unanimous Decision (29-28, 28-29, 29-28)
  • Bobby Green defeated Drakkar Klose via unanimous decision (29-28, 29-28, 29-28)
  • Joaquim Silva defeated Jared Gordon via KO (Round 3, 2 minutes and 39 seconds)
  • Jack Hermansson defeated Gerald Meerschaert via submission (Guillotine Choke, Round 1, 4 minutes and 25 seconds)
Main card:
  • Charles Oliveira defeated Jim Miller via Submission (Rear Naked Choke, 1st Round, 1 minute 15 seconds)
  • Rob Font defeated Sergio Pettis via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)
  • Edson Barboza defeated Dan Hooker via TKO (3rd Round, 2 minutes and 19 seconds)
  • Al Iaquinta defeated Kevin Lee via Unanimous Decision (48-47, 48-47, 49-46)