Sleduj nás

UFC Argentina: Santiago Ponzinibbio potěšil domácí publikum knokautem ve čtvrtém kole

Ultimate Fighting Championship pro změnu zavítalo také do Argentiny, kde měl tu čest se před vlastními fanoušky v Buenos Aires předvést domácí hrdina Santiago Ponzinibbio, který se v hlavním eventu večera utkal s Neilem Magnym.

A celý duel vesměs hovořil ve prospěch borce z La Platy, jehož hnala dopředu atmosféra neutichajícího publika. Zápas, který se nesl na vlně emocí, skončil nekompromisním knokautem ve čtvrtém kole po dvou minutách a třiceti šesti sekundách boje.

Ultimate Fighting Championship pro změnu zavítalo také do Argentiny

Argentinský zabiják přezdívaný „Gente Boa“ si tak na své konto připisuje už patnácté KO a sedmou výhru v řadě. Celkové jeho skóre činí 28-3-0, díky čemuž neustále stoupá v žebříčku velterové váhy. Kdo ví, za jak dlouho si někdo jeho výjimečnosti všimne.

UFC Fight Night 140, výsledky

Prelims:

• Michel Prazeres defeated Bartosz Fabinski via Submission (Guillotine Choke, 1st Round, 1 minute and 2 seconds).
  • Alexandre Pantoja defeated Ulka Sasaki via Submission (Rear Naked Choke, 1st Round, 2 minutes and 18 seconds)
  • Austin Arnett defeated Humberto Bandenay via Unanimous Decision (29-28, 29-27, 29-27)
  • Laureno Staropoli defeated Hector Aldana via Unanimous Decision (30-27, 30-27, 30-27)