Sleduj nás

VIDEO: Bizár na tiskovce RedFace. Král Berouna napadl Kunštára. Ten se bránil a soupeři způsobil krvavé zranění

VIDEO: Bizár na tiskovce RedFace. Král Berouna napadl Kunštára. Ten se bránil a soupeři způsobil krvavé zraněníFoto: RedFace

Král Berouna to vzal pěkně zostra a své spory s Petrem Kunštárem si chtěl vyříkat hned na tiskové konferenci.

Tato dvojice se opravdu nemá ráda, o čemž svědčí již více než rok trvající spory. Petr Kunšťár se tehdy začal považovat za krále Sokolova a popíchl tak svého rivala Václava Flachsu, který si to nenechal líbit. Tak se postupně zrodila přezdívka „Král Berouna“, protože pravý král údajně může být jenom jeden.

Oba borci se pravidelně popichovali a domlouvali si souboj, který až doposud nebyl schopný nikdo doručit. Této role se zhostila až organizace RedFace, která Petra s Vaškem zařadila do jednoho z hlavních zápasů svého příštího turnaje. Fanouškům pak tento pár představila na sobotní tiskové konferenci, kde, jak se očekávalo, bylo hned pořádně veselo.

„Ty jsi král? Ty jsi král, ty k…?!“ dotazoval se Vašek Flachs svého soupeře v době útoku. „Tady to už neříkej. Neříkej to!“ A zasadil mu dva nečekané údery. Jeden přitom sám inkasoval a ten mu otevřel kůži na čele. 

„Podívej se, jak vypadáš. Od krve!“ odvětil mu Kunštár, který tak pochválil své pohotové reakce, že onen zákeřný útok odvrátil, a ještě z něj vyšel jako optický vítěz. „Na mě to nezkoušej! Ne tady! Tady jsem baron já! A zabiják!“

„Nepouštějte ho ke mně!“ varoval Vašek ochranku, „já ho zabiju!“ běsnil ještě chvíli, než se opět dal do klidu a vrátil se ke klasickému zodpovídání otázek. Jedna se týkala například jeho přípravy. „Trénovat budu, ale na Kunštára trénovat nemusím, protože je to blbeček.“

Aby tento bizár dostal plnohodnotné kontury, obohatil jej Vašek ještě hláškou, že je kromě krále povoláním také exorcista a v Kunštárovi vidí ďábla, kterého z něho musí dostat.

„Tady každého zajímá, jestli v sobě máš ďábla, nebo nemáš. A já ho v tobě vidím!“ říkal Kunštárovi. „Já jsem král. Král a kněz. A u něj vidím, že on v sobě to dobro nemá, pouze zlo. A proto z něho budu toho ďábla vymítat,“ odhalil Král Berouna své plány, s nimiž začne 9. prosince v pražské Unyp Areně. Ještě předtím se však tato dvojice potká na další předzápasové tiskové konferenci, jejíž datum bude ještě upřesněno.
Další články